МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Цагаан боол” УСК 29,30-р анги
  • 10:30
    Эх орны төлөө
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    Оскар-Агаарын бөмбөлгийн нисгэгч ОАК 10, 11, 12-р анги
  • 15:40
    Эргэх дөрвөн цаг /Дархан-Уул аймгаас бэлтгэв/
  • 16:10
    “Шинэ ажилтан” Зорилтот цуврал нэвтрүүлэг /9/
  • 17:10
    Хайрлаарай: Ковидын дараах амьдралын чанар
  • 18:00
    Монгол-Лаосын дипломат харилцааны нэгэн жаран
  • 18:30
    Сүлдэт баганын дэргэдээс...
  • 18:50
    12/15 “Захидал”
  • 19:20
    “Урлаг” теле сэтгүүл
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монгол улсын Үндсэн хууль 30-31” /шууд/
  • 22:40
    “Цагаан боол” УСК 31,32-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнес мэдээ
  • 09:05
    Эрүүл мэнд эрхэм баян: Түлэгдэлт
  • 09:40
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:25
    "Катран" олон ангит кино /5/
  • 11:20
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 11:30
    "Металионууд" Хүүхэлдэйн кино /7,8/
  • 12:00
    "Шударга ёсны цамхаг" олон ангит кино /7/
  • 12:45
    "Л.Ванган" Баримтат кино
  • 13:55
    Супер спорт
  • 14:25
    "Бүү март" Монголын уран сайхны кино
  • 16:20
    "Амьдрал таашаал" Эрүүл амьдралын хэв маяг
  • 17:05
    "Үзэсгэлэнт япон орноор" Баримтат кино /15/
  • 17:55
    "Металионууд" Хүүхэлдэйн кино /7,8/
  • 18:20
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 18:25
    "Шударга ёсны цамхаг" олон ангит кино /8/
  • 19:15
    Бизнес мэдээ
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    "Катран" олон ангит кино /6/
  • 21:55
    UBS music - Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 23:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Дэлхийн аялал" баримтат кино
  • 10:00
    "Хүчирхэг 11" анимэ
  • 10:50
    "Невский" ОАК 4 бүлэг 25-р анги
  • 12:00
    "20-р зууны дуунууд 25"
  • 14:10
    "60 секунд"
  • 14:20
    "Би чамаас Чи надаас"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:50
    "Дэлхийн аялал" баримтат кино
  • 16:40
    "Баян төгцөг" ОАК 1,2-р анги
  • 17:40
    "Хүчирхэг 11" анимэ
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Невский" ОАК 4 бүлэг 26-р анги
  • 21:00
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:00
    "Баян төгцөг" ОАК 3,4-р анги
  • 22:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Монгол зурхай
  • 07:15
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:20
    "Үнэгний ав" 16-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    Бизнес мэдээ
  • 08:45
    "Зуузуугийн найзууд" 15-р анги
  • 08:50
    "Поли" хүүхэлдэйн кино 23-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 12:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:45
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    Увс хурд 2022 + Топ хурд 2022 уралдаанууд
  • 14:55
    Дэлхийн анир
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:25
    Бизнес мэдээ
  • 15:30
    "Тэрбумтан " шууд
  • 16:30
    Амжилт Хуо-Яань
  • 16:35
    Олон улсын үзэсгэлэнгийн аялал
  • 16:40
    Өвөг дээдсийн өв соёл
  • 17:00
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 17:15
    УИХ-ын цаг
  • 17:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:50
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:55
    Бизнес мэдээ
  • 18:00
    "Хэхэ панда ба Лута тахиа" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 18:10
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Шидэт харандаа"хүүхдийн нэтрүүлэг
  • 18:50
    "Поли" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    "Үнэгний ав" 17-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:40
    Өвөг дээдсийн өв соёл
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "Монгол сугалаа тохирол"
  • 23:30
    "Үнэгний ав" 12-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 00:15
    Увс хурд 2022 + Топ хурд 2022 уралдаанууд
  • 01:45
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 01:55
    Эфир завсарласан

TV9

  • 02:10
    "Будда" айлдвар сургаал
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр / давталт /
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    Ном хурах цаг
  • 08:30
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    УИХ-ын цаг
  • 09:30
    "Тоо юу, сүлд үү? Аяллын нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 11:10
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино /2-р анги/
  • 11:35
    К Pop цаг
  • 11:50
    Вайкикид тавтай морил ОАУСК / 17-р анги/-давталт
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    Үнэр ОАУСК 2-р анги-давталт
  • 14:00
    АХА цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 14:40
    Үлгэрийн цаг
  • 14:50
    Хөгжмийн цаг
  • 15:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 15:10
    "Авалорын гүнж" хүүхэлдэйн кино /68-р анги/
  • 15:35
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Бөхийн тойм нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 17:10
    After school club нэвтрүүлэг-давталт
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Хэлэлцүүлэг нэвтрүүлэг
  • 21:10
    Солонгос маягийн стресс баримтат кино
  • 21:40
    Вайкикид тавтай морил ОАУСК /18-р анги/
  • 23:00
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:30
    "Зангараг" МУСК

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Хөтөч" МУСК 5-р анги
  • 10:50
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 70-р анги
  • 11:25
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино S2-41-р анги
  • 11:50
    "Шинэ эриний залуус" ОАК 20-р анги /давталт/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино S2-41-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ХОАК 13-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Mom plus" реалити шоу #5 /давталт/
  • 17:10
    C1 зураглал
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хоолондоо" СОАК S3-1-р анги
  • 19:20
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 70-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    C1 зураглал
  • 21:30
    "Шинэ эриний залуус" ОАК 21-р анги
  • 22:45
    "Хоолондоо" СОАК S3-1-р анги /давталт/
  • 23:55
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Баримтат дэлгэц
  • 11:30
    Business time
  • 12:00
    Шударга ёсны товчоо-4 ОАК
  • 13:00
    Тэрбумтан нэвтрүүлгийн тохирол
  • 14:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Адтай жаал-142
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Надад итгээрэй
  • 16:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Улаачдын өрсөлдөөн:Цоожсүрэн, Төмөрчөдөр
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Жимийн хөгжилтэй гэр бүл-90 ОАК
  • 19:30
    Korean doctors
  • 20:00
    Нууц
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Шударга ёсны товчоо-5 ОАК
  • 22:30
    Хөөрхөн шулам МУСК
  • 00:05
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:50
    Мэдээ
  • 02:40
    "Морин өртөө" 2.3
  • 03:40
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 2.26-2.30
  • 07:15
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 26-30
  • 07:50
    "Пик, Вик, Пак" хүүхэлдэйн кино 25,26
  • 08:20
    "Дорд бурханы хүүхдүүд" ОАК 13
  • 09:30
    "Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Цаг агаар
  • 10:15
    "Шархалсан зүрх" ОАК 22
  • 11:20
    Цаг агаар
  • 11:25
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 2.26-2.30
  • 11:50
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 26-30
  • 12:30
    "Монгол бахархал-Эртний эд цуглуулагч"
  • 13:10
    "Миний эхнэр сурагч" ОАК 10
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "Нууцлаг хөргөгчний тулаан" нэвтрүүлэг 2.1
  • 15:55
    Цаг агаар
  • 16:00
    "Монгол бахархал-Дархад дуу"
  • 16:35
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 2.26
  • 17:00
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 26-30
  • 17:15
    Олон улсын мэдээ
  • 17:35
    "Токиогийн яаралтай тусламжийн хөдөлгөөнт тасаг" ОАК 1
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:10
    "Дорд бурханы хүүхдүүд" ОАК 14
  • 21:40
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 23:25
    "Шуугиан таригч" МУСК
  • 01:30
    Олон улсын мэдээ
  • 01:45
    "Шархалсан зүрх" ОАК 22

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.20-р анги
  • 07:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.5-8-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.15,16-р анги
  • 09:10
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.9,10-р анги
  • 09:35
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хайрын тойрог" ОАК 99,100-р анги
  • 11:25
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Солонгосын дайн" ОАК 1-р анги
  • 13:05
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт (Авиа зүй:№10)
  • 14:25
    Англи хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт (Орчуулга:№10)
  • 14:45
    Англи хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт (Үгийн сан:№10)
  • 15:05
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт( №56,57)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Мөрдөгч" ОАК 13-р анги
  • 17:05
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.21-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.9-12-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.11-р анги
  • 18:45
    "Хайрын тойрог" ОАК төгсгөлийн 101,102,103-р анги
  • 21:00
    "Good mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Топи тосгон" ОАК 4-р анги
  • 23:15
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 20-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-22,23,24-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-23-р анги
  • 10:30
    "Тан эмч" ХОАК 1-р анги /давталт/
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-22,23,24-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-23-р анги
  • 17:30
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    ДВ-"Маргаашийн өнөөдөр" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тан эмч" ХОАК 2-р анги
  • 22:30
    ДВ-"Урлаг 21" Нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ройтерс: Загвар
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 9,10-р анги
  • 10:30
    "Ийм сайхан байсангүй" ООАК 12-р анги
  • 11:30
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 36,37-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Нүүдэл шийдэл
  • 13:30
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 3-р анги
  • 14:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 16:10
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 2-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 5-р бүлэг 31-р анги
  • 18:00
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 11,12-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Цагдаа" ООАК 1-р анги
  • 20:40
    "Галилео" баримтат кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Шинэчилгээ" нэвтрүүлэг дугаар-5
  • 22:00
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 52-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Шинэчилгээ" нэвтрүүлэг дугаар-5
  • 00:30
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 52-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    Заншлын хэлхээ нэвтрүүлэг 1-р бүлэг дугаар-22
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:05
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Хувь хүний бодит түүхүүд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 50-52-р анги
  • 08:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • 09:20
    Бизнес толь
  • 09:55
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 16-р анги
  • 11:20
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Бизнес толь
  • 12:10
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 13:00
    "Аав буцаад ирлээ" УСК
  • 14:50
    "Рокит" старт ап бизнесийг дэмжих хөтөлбөр
  • 15:50
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 16:15
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" хүүхэлдэйн кино 17-р анги
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК 1-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    МУГЖ Б.Сарантуяа Сакура брэндийн үйлдвэртэй танилцлаа
  • 21:40
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Загийн алим" МУСК
  • 23:50
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК 1-р анги
  • 02:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:45
    "Насны хань" ХОАК 14-р анги давталт
  • 07:40
    Зуузуугийн найзууд цуврал
  • 08:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 09:40
    Хошин шог
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" ОАК 5-р анги давталт
  • 12:30
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 12:55
    1950 - Зарын цаг
  • 13:00
    "Насны хань" ХОАК 15-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Адуучин тэмцээн"
  • 16:00
    "Б саунд" продакшн 10 жил нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Залгамж" өв соёлын цаг
  • 18:15
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 18:30
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" ОАК 6-р анги
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Шинэ Хархорум" нэвтрүүлэг
  • 21:45
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 22:10
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 23:20
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:10
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 01:55
    "Аз жаргалтай төгсгөл (Хэппи-Энд)" УСК
  • 03:35
    "Ханхүү бид хоёр (Prince & Me)" УСК
  • 05:20
    "Single Ladies 3" МУСК
  • 07:05
    "Намрын синдром" МУСК
  • 08:40
    "Фитнес" ОАК (IV.13,14-р анги)
  • 09:35
    "Гранд зочид буудал" ОАК (V.20,21-р анги)
  • 10:30
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 12:20
    "Сиберг (Seberg)" УСК
  • 14:10
    "Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК
  • 16:25
    "Солиот эх" МУСК
  • 18:25
    "Фитнес" ОАК (IV.15,16-р анги)
  • 19:30
    "Дундад газрын цус сорогчид" ОАК (I.1-р анги)
  • 20:40
    "Нэг өдөр (One Day)" УСК
  • 22:50
    "Эйс Вентура: Байгалийн дуудлагаар (Ace Ventura: When Nature Calls)" УСК
  • 00:30
    "Фитнес" ОАК (IV.16-р анги)
  • 01:00
    "Дундад газрын цус сорогчид" ОАК (I.1-р анги)
  • 01:55
    "Тэжээвэр амьтдын нууцлаг амьдрал (Secret Life of Pets)" УСК

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Нүгнай сахилга-2022 17-р хэсэг
  • 08:30
    Шон хонь хүүхэлдэйн кино 46,47,48-р анги
  • 09:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 26-30-р анги
  • 09:30
    Зохицол нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Миний гэр бүлийн баяр ХОАК 36-р анги
  • 11:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:10
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 11:20
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 11:50
    B-Sound продакшн 10 жил
  • 12:20
    Сохор болзоо МОАК 36-р анги
  • 13:20
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хар шидийн дайн 1-р бүлгийн 11-р анги
  • 14:00
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 14:10
    Зууны 100 эмэгтэй
  • 14:40
    B-Sound продакшн 10 жил
  • 15:10
    Фракц кино контент
  • 16:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Фемида хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 31-35-р анги
  • 18:00
    Миний гэр бүлийн баяр ХОАК 37-р анги
  • 19:00
    Хар шидийн дайн 1-р бүлгийн 12-р анги
  • 19:30
    Эрүүл хүнс: Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 20:00
    Сохор болзоо МОАК 37-р анги
  • 21:00
    Зохицол нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Торны цаадах амьдрал СОАК 14-р анги
  • 23:00
    Ментор цаг 2.2
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 10:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 11:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Найруулга-2021" үзүүлж байна
  • 14:00
    "7/24" үзүүлж байна
  • 14:40
    "Ардын элч" МУСК
  • 16:20
    "БИДНИЙ ДУНДАХ НЭГНИЙ ТӨЛӨӨ САН" үзүүлж байна
  • 16:40
    "Малчдын хэлэлцүүлэг" үзүүлж байна
  • 17:40
    "Анхны харц" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 20:00
    "Долоон бурхан харвадаггүй" МУСК
  • 22:40
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi UВ" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Эко ТВ цоморлог
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 14:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Хүмүн стори
  • 16:35
    "Дэгдээхэй нас" МУСК
  • 17:50
    Эко зөвлөгөө
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Эко зөвлөгөө
  • 22:30
    "Ардын элч " МУСК
  • 00:20
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Зуузуугийн найзууд" 11-12
  • 07:35
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? III.21
  • 07:50
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.47
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 23-24
  • 09:00
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.17
  • 09:10
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 47-48
  • 09:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 99
  • 09:20
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - L
  • 09:30
    "Бяцхан автобус Таёо" V.11-12
  • 10:00
    "Ноён талхны үсчний газар" II.1-2
  • 10:30
    "Хүчирхэг Хэнри" V.17-18
  • 11:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" V.21
  • 12:00
    Zoomoo - Цэлцэгнүүрийн ертөнцөөр 21
  • 12:20
    Zoomoo - Паулатай хамт тоолцгооё III.21
  • 12:30
    Маамуу - Хөл бөмбөг
  • 12:50
    Маамуу - Хөөрхөн сэтгэл
  • 13:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" II.29-32
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" V.13-14
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Дами туулай Роми баавгай хоёр" 1-4
  • 15:00
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 23-26
  • 16:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 29-30
  • 16:10
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - М
  • 16:20
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.18
  • 16:30
    "Зуузуугийн найзууд" 13-14
  • 17:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? III.22
  • 17:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.48
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" II.33-36
  • 18:00
    Zoomoo - Цэлцэгнүүрийн ертөнцөөр 22
  • 18:15
    Zoomoo - Паулатай хамт тоолцгооё III.22
  • 18:30
    Маамуу - Үүлний хурал
  • 18:45
    Маамуу - Ээжийн хайр
  • 19:00
    "Ноён талхны үсчний газар" II.3-4
  • 19:30
    "Англиар ярьж сурцгаая" англи хэлний хичээл
  • 20:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" V.22
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүчирхэг Хэнри" V.19-20
  • 22:00
    "Сакурагийн эрэлд" 3-4
  • 23:00
    Эфир хаах

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Мөнхтэнгэрийн хүчин дор МУСК 1-р анги
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Бизнес цаг
  • 10:40
    Теле концерт
  • 10:55
    Бизнес мэдээ
  • 11:00
    Тэрбумтан шууд тохирол
  • 12:30
    Үнэгний ав ОАК 31,32-р анги
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Монголоо санасан сэтгэл тоглолт 1-р хэсэг
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Мөнхтэнгэрийн хүчин дор МУСК 2-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Монголын баялаг-330 цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес мэдээ
  • 18:15
    Чин ачлал
  • 18:45
    Өөртөө итгэлтэй өөдрөг бай
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Шинэ Хархорум" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Тоглолтын цаг
  • 20:30
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Үнэгний ав ОАК 33.34-р анги
  • 23:00
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:30
    NBA Talk №16
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    Hightops: Episode 7
  • 08:30
    NBA Action 3215
  • 09:00
    NBA (Шууд) Сакраменто - Миннесота 2022-23
  • 11:30
    NBA Action 3215
  • 12:00
    Marquee Matchup
  • 14:00
    NBA Action 3215
  • 14:30
    Hightops: Episode 7
  • 15:00
    NBA: Л.А Клипперс - Кливленд 2022-23
  • 17:00
    NBA: Нью Орлеанс - Милуоки 2022-23
  • 19:00
    NBA Gametime №72
  • 19:30
    NBA: Сакраменто - Миннесота 2022-23
  • 21:30
    NBA: Нью Йорк - Бостон 2022-23
  • 23:30
    NBA Gametime №72

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Ла Лиг: Сельта - Бильбао 19-р тойрог
  • 11:00
    Ла Лигийн тойм №19
  • 12:00
    UЕL: ПСВ - Арсенал 5-р тойрог
  • 14:00
    LaLiga Talking Football №2
  • 15:00
    FA Cup: Тоттенхэм - Портсмут 3-р шат
  • 17:00
    Аваргуудын Лигийн тойм №5
  • 18:00
    FIFA WC: Шөвгийн 8, Нидерланд - Аргентин
  • 21:00
    Даймонд Лигийн тойм №10
  • 22:00
    Ла Лиг: Жирона - Барселона 19-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA: Нью Йорк - Бостон 2022-23
  • 11:00
    NBA: Брүүклин - Голден Стэйт 2022-23
  • 13:00
    Үндэсний бөхийн тойм №17
  • 13:30
    Бөх: Улс тунхагласны баярт зориулсан барилдаан 2022
  • 16:30
    FA Cup: Ман Ютд - Ридинг 4-р шат
  • 18:30
    LaLiga show №18
  • 19:00
    Үндэсний бөхийн тойм №18
  • 19:30
    NBA: Миннесота - Хьюстон 2022-23
  • 21:30
    Serie A: Интер - Верона 18-р тойрог
  • 23:30
    Үндэсний бөхийн тойм №18

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1222
  • 11:00
    UFC: Каннониер - Стрикленд
  • 13:30
    UFC 279: Диаз - Фергусон
  • 16:00
    UFC 281: Адесанья - Перейра
  • 18:20
    UFC 283: Тейшейра - Хилл Тойм
  • 19:00
    WWE Smackdown 1223
  • 21:00
    UFC 282: Блахович - Анкалаев

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Медичи ОАУСК 1-р анги
  • 09:30
    Нийтийн дууны цаг
  • 09:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 09:45
    Сүлд үү, тоо юу?
  • 10:30
    Бизнес мэдээ
  • 10:45
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Миний нутаг төсөл Булган аймаг /Баяннуур сум/
  • 11:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Тэрбумтан нэвтрүүлэг, тохирол
  • 14:00
    Монгол наадам / ӨВ аймаг Хархорин сум/
  • 14:30
    Спортын дууны түүх цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Зүүн бүсийн хурд -2016 /Их нас,соёолон/
  • 16:20
    Эх орны захиас теле концерт
  • 16:45
    Гүндүүгүй яриа нэвтрүүлэг /Начин А.Алтанхуяг/
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Хувилай хаан,хувилгаан салхи нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Бизнес хөтөч
  • 20:05
    Өв тээсэн их театр баримтат нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Хүлэгү ханы Аладагийн ордыг хайсан нь нэвтрүүлэг
  • 21:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 22:00
    Медичи ОАУСК 2-р анги
  • 23:00
    Хурдан морины түүх нэвтрүүлэг /Хонгор халзан /
  • 23:25
    Өв соёл
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК 32, 33-р анги
  • 08:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 26
  • 09:00
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 6-р анги
  • 10:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 33
  • 11:10
    "Огторгуй мэт хайр" ОАК 27-р анги
  • 12:10
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 107, 108-р анги
  • 13:25
    "Өнөө цагийн тариачид" ОАК 13-р анги
  • 14:45
    "Хайр минь үүрд үргэлжилнэ" ОАК 9-р анги
  • 15:45
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК 34, 35-р анги
  • 17:20
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 7-р анги
  • 18:30
    "Огторгуй мэт хайр" ОАК 28-р анги
  • 19:30
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 109, 110-р анги
  • 21:00
    "Өнөө цагийн тариачид" ОАК 14-р анги
  • 22:30
    "Огторгуй мэт хайр" ОАК 28-р анги
  • 23:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК 34, 35-р анги
  • 00:40
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 109, 110-р анги
  • 01:40
    "Өнөө цагийн тариачид" ОАК 14-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    LaLiga World №23
  • 09:30
    FA Cup: Ман Сити - Арсенал 4-р шат
  • 11:30
    LaLiga show №18
  • 12:00
    UCL: Байерн - Викториа 3-р тойрог
  • 14:00
    UCL: Марсель - Спортинг 3-р тойрог
  • 16:00
    "Сери А"-гийн тойм №19
  • 16:30
    UCL: Интер - Барселона 3-р тойрог
  • 18:30
    UCL: Ливерпүүл - Рэйнжерс 3-р тойрог
  • 20:30
    "Сери А"-гийн тойм №20
  • 21:00
    Football Talk №26
  • 22:30
    Аваргуудын лигийн тойм №6
  • 23:30
    Inside Serie A №19

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    MNB Спорт энэ долоо хоногт
  • 07:25
    Монголын спортын түүх
  • 08:25
    Мартах учиргүй: Монгол улсын гавьяат тамирчин Т. Үйтүмэн
  • 09:00
    Виртуаль дугуйн 2023 оны Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 11:40
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн тамирчид оролцов цуврал-5 /Спорт таны амралтанд/
  • 12:55
    “Аваргууд мастер кросс” уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 13:55
    “Монголын мистер-2022” Бодибилдинг фитнессийн 31 дэх удаагийн УАШТ тойм 2-р хэсэг
  • 14:55
    Монголын спортын түүх: Монголын сагсчид цуврал 6-р хэсэг
  • 15:55
    Бахархал: Шагайн харвааны дархан мэргэн Б.Баатарбат
  • 16:45
    “Мөнгөн шонхор-2022” мастер кросс уралдаан 2-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 17:45
    Уухай: Монгол улсын даяар дуурсах мэргэн Ж. Магнай
  • 18:15
    “Нийтийн хөлбөмбөг-Орон нутагт” Баян-Өлгий аймгаас бэлтгэв
  • 18:30
    “World football” хөлбөмбөгийн теле сэтгүүл
  • 19:00
    “Дүүрэн харцага” МУГД, манлай харцага Г. Элбэ
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Бахархал: ОУХМ Т. Түвшинтулга
  • 20:35
    Манлайн баясгалан: Монгол улсын арслан Ж. Чойжилсүрэн
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “Шонхор 4х4” хэт бартаат замын тэмцээн /Спорт таны амралтанд/
  • 22:15
    Эрийн хийморь: Дорноговь аймгийн алдарт уяач Ш. Энхтүвшин
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 11:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Иргэний индэр
  • 12:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 13:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Ярих өнцөг
  • 15:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Иргэний индэр
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 17:40
    Иргэний индэр
  • 17:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Ярих өнцөг
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    Өглөөний зочин
  • 09:00
    Цэцэрлэгийн багшдаа баярлалаа
  • 09:45
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 15-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Монгол Улсын Гавьяат багш П.ДАШЗЭВЭГ “Удам сайтын Амьдрал гэгээн”
  • 11:48
    Татарын Дээрхий цуврал-1
  • 11:53
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Ил захидлын мөрөөр
  • 12:13
    Ая дууны захиалгат мэндчилгээ
  • 13:55
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Түмний үгийг Төрд
  • 14:45
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:05
    Ингэх гээд байсан юм МУСК
  • 16:05
    Түмэнд түгээе
  • 16:10
    Монголын сайхан ээжүүд
  • 16:20
    Бизнесийн гараа-2023
  • 16:38
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 16:45
    Өмнийн говийн түүхт хороо
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 16-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Түмний үгийг Төрд
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Харах өнцөг
  • 20:30
    Хүнсний хувьсгал
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Угийн бичиг-удмын сан
  • 21:30
    Татарын Дээрхий цуврал-2
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    Мартагдашгүй намар МУСК
  • 23:25
    Түмний үгийг Төрд
  • 00:10
    Эфир завсарлана

Олон Саналтай

I/3114:10

MovieBox

"Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК

I/3119:30

MovieBox

"Дундад газрын цус сорогчид" ОАК (I.1-р анги)

I/3100:30

TV9

"Зангараг" МУСК