МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Цагаан боол” УСК 19, 20-р анги
  • 10:30
    “Цахим аялал” теле хичээл: Үгээр өгүүлбэр бүтээе. Эмээгийн бэлэг. Амьтны хүрээлэнд.
  • 10:50
    Сурагчдын амралтанд: “Хэхэ панда ба Лута тахиа” Хүүхэлдэйн кино 25-р хэсэг
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /давталт/
  • 15:00
    “Хэцүү анги” ОАУСК 59-р анги
  • 15:30
    Сурагчдын амралтанд: “Саятан сурагчдын клуб” хүүхэлдэйн кино
  • 15:40
    “Цахим аялал” теле хичээл: Тооны сонирхолтой илбэ. Сайн ажиглаарай. Бид зөв, тод ярьж чадна.
  • 15:55
    “Цахим аялал” теле хичээл: Мидо хаана нуугдсан бэ?. Томоо, Жижгээгийн зургийн цомог.
  • 16:10
    Эх орны төлөө
  • 16:40
    “Шинэ ажилтан” Зорилтот цуврал нэвтрүүлэг /8/
  • 17:40
    “Ном хож” Уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Онцгой дуудлага
  • 19:00
    12/15 “Нойр”
  • 19:30
    “Цахим аялал”
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Цаг үе, үзэл бодол /шууд/
  • 21:50
    Монгол дахь Манж бичгийн дурсгал
  • 22:20
    “Цагаан боол” УСК 21, 22-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнес мэдээ
  • 09:05
    "Хобби" Баримтат кино
  • 09:40
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:25
    "Бүх хорио цээрийг цуцал" олон ангит кино төгсгөлийн 16-р анги
  • 11:15
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 11:20
    "Супер далавчнууд" Хүүхэлдэйн кино /2-33,34/
  • 11:50
    "Шударга ёсны цамхаг" олон ангит кино /2/
  • 12:35
    "Granada" тоглолт
  • 14:35
    Супер спорт
  • 15:05
    "Хуримын даашинзтай бүсгүй" Монголын уран сайхны кино
  • 17:05
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" Баримтат кино /10/
  • 17:50
    "Супер далавчнууд" Хүүхэлдэйн кино /2-33,34/
  • 18:20
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 18:25
    "Шударга ёсны цамхаг" олон ангит кино /3/
  • 19:15
    Бизнес мэдээ
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Катран" олон ангит кино /1/
  • 21:45
    UBS music - Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 22:50
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 23:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Дэлхийн аялал" баримтат кино
  • 10:00
    "Хүчирхэг 11" анимэ
  • 10:50
    "Невский" ОАК 4 бүлэг 18-р анги
  • 12:00
    "Баримтат кино"
  • 12:50
    "Сурагчдын амралтанд"
  • 14:20
    "Би чамаас Чи надаас"
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:50
    "60 секунд"
  • 16:00
    "Дэлхийн аялал" баримтат кино
  • 16:50
    "Живж буй Япон" ОАК 4-р анги
  • 17:40
    "Хүчирхэг 11" анимэ
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Невский" ОАК 4 бүлэг 19-р анги
  • 21:00
    "Ам нээвэл" ярилцлага
  • 22:00
    "Живж буй Япон" ОАК 5-р анги
  • 22:50
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    Монгол зурхай
  • 07:15
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:20
    "Үнэгний ав" 11-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:35
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:40
    Бизнес мэдээ
  • 08:45
    "Зуузуугийн найзууд" 10-р анги
  • 08:50
    "Поли" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 12:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    МУ-ын аварга малчин С.Чинбатын цолны мялаалга
  • 14:55
    Дэлхийн анир
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:25
    Бизнес мэдээ
  • 15:30
    "Тэрбумтан " шууд
  • 16:30
    Амжилт Хуо-Яань
  • 16:35
    Өвөг дээдсийн өв соёл
  • 17:00
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 17:15
    УИХ-ын цаг
  • 17:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:50
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 17:55
    Бизнес мэдээ
  • 18:00
    "Зуузуугийн найзууд" 11-р анги
  • 18:10
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Шидэт харандаа"хүүхдийн нэтрүүлэг
  • 18:50
    "Поли" хүүхэлдэйн кино 19-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    "Үнэгний ав" 12-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:40
    Өвөг дээдсийн өв соёл
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "Монгол сугалаа тохирол"
  • 23:30
    "Үнэгний ав" 12-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 00:15
    МУ-ын аварга малчин С.Чинбатын цолны мялаалга
  • 01:45
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 01:55
    Эфир завсарласан

TV9

  • 02:10
    "Будда" айлдвар сургаал
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр / давталт /
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    Ном хурах цаг
  • 08:30
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    LOL SURPRISE- Хүүхэлдэйнүүдийн ордон
  • 09:25
    "Тоо юу, сүлд үү? Аяллын нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 11:10
    Супер далавчнууд хүүхэлдэйн кино /45.46-р анги/
  • 11:35
    К Pop цаг
  • 11:50
    Вайкикид тавтай морил ОАУСК / 10-р анги/-давталт
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    Гүндүүгүй яриа нэвтрүүлэг /давталт/
  • 15:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 15:10
    "Авалорын гүнж" хүүхэлдэйн кино / 63-р анги /
  • 15:35
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Бөхийн тойм нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 17:10
    Үнэр ОАУСК 7-р анги
  • 17:45
    Реклам сурталчилгаа
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Оддын хаан шоу нэвтрүүлэг
  • 21:40
    Вайкикид тавтай морил ОАУСК /11-р анги/
  • 23:00
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:30
    "Том толгойтын романс" МУСК

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Нандин нас" МУСК 13-р анги
  • 10:50
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 65-р анги
  • 11:25
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино S2-36-р анги
  • 11:50
    "Шинэ эриний залуус" ОАК 15-р анги /давталт/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино S2-36-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ХОАК 8-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Mom plus" реалити шоу #4 /давталт/
  • 17:10
    C1 зураглал
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хоолондоо" СОАК S2-14-р анги
  • 19:20
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 65-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Реакц" нэвтрүүлэг
  • 21:10
    C1 зураглал
  • 21:30
    "Шинэ эриний залуус" ОАК 16-р анги
  • 22:45
    "Хоолондоо" СОАК S2-14-р анги /давталт/
  • 23:55
    Эфир завсарласан

NTV

  • 03:00
    "Морин өртөө" 2.1
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 2.21-2.25
  • 07:15
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 07:50
    "Пик, Вик, Пак" хүүхэлдэйн кино 11,12
  • 08:20
    "Дорд бурханы хүүхдүүд" ОАК 6
  • 09:30
    "Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Цаг агаар
  • 10:15
    "Шархалсан зүрх" ОАК 17
  • 11:20
    Цаг агаар
  • 11:25
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 2 . 21 - 2 . 25
  • 11:50
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 16 - 20
  • 12:30
    "Монгол бахархал-Эртний эд цуглуулагч"
  • 13:10
    "Миний эхнэр сурагч" ОАК 5
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    " 18 нас би чамд хайртай" МУСК
  • 16:30
    Цаг агаар
  • 16:35
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 2.21-2.25
  • 17:10
    "Машагийн аймар үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 16 - 20
  • 17:40
    Олон улсын мэдээ
  • 18:00
    "Миний эхнэр сурагч" ОАК 6
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:10
    "Дорд бурханы хүүхдүүд" ОАК 7
  • 21:40
    "Улаан бал" ярилцлага
  • 23:20
    "Ар хударга" МУСК
  • 01:25
    Олон улсын мэдээ
  • 01:40
    "Шархалсан зүрх" ОАК 17

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.14-р анги
  • 07:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.29-32-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.7,8-р анги
  • 09:05
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.47,48-р анги
  • 09:30
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хайрын тойрог" ОАК 85,86-р анги
  • 11:25
    Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Өвчтөн дугаар тэг" ОАК 5-р анги
  • 13:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт (Авиа зүй:№5)
  • 14:25
    Англи хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт (Орчуулга:№5)
  • 14:50
    Англи хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт (Үгийн сан:№5)
  • 15:15
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт:( №49,50)
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Мөрдөгч" ОАК 6-р анги
  • 17:05
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.15-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.33-36-р анги
  • 18:35
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.49,50-р анги
  • 19:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.9-р анги
  • 19:20
    "Бадрах энержи- Миний нэг өдөр" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Хайрын тойрог" ОАК 87,88-р анги
  • 21:00
    "Good mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Өвчтөн дугаар тэг" ОАК 6-р анги
  • 23:00
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 13-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-7,8,9-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-18-р анги
  • 10:30
    "Ордны авхайн хайр" СОАК 13-р анги /давталт/
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-7,8,9-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-18-р анги
  • 17:30
    "Гарчиг" уран зохиолын нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    ДВ-"Маргаашийн өнөөдөр" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ордны авхайн хайр" СОАК 14-р анги
  • 22:30
    ДВ-"Урлаг 21" Нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ройтерс: Загвар
  • 00:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Супер 10" хүүхэлдэйн кино 51,52-р анги
  • 10:30
    "Ийм сайхан байсангүй" ООАК 7-р анги
  • 11:30
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 24,25-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    Нүүдэл шийдэл: Стандартгүй Монгол
  • 13:30
    "Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 35-р анги
  • 14:00
    "Явуулын хүн" МУСК
  • 15:50
    "Моролаш" хүүхдийн цуврал 1-р бүлэг 5-7-р анги
  • 16:10
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 47-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 5-р бүлэг 26-р анги
  • 18:00
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Ийм сайхан байсангүй" ООАК 8-р анги
  • 20:45
    Бадрах Энержи үзүүлж байна
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    "Шинэчилгээ" нэвтрүүлэг дугаар-3
  • 22:00
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 47-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    "Шинэчилгээ" нэвтрүүлэг дугаар-3
  • 00:30
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 47-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    Заншлын хэлхээ нэвтрүүлэг 1-р бүлэг дугаар-17
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:05
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Хувь хүний бодит түүхүүд" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 33-35-р анги
  • 08:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" хүүхэлдэйн кино 11-р анги
  • 09:20
    Бизнес толь
  • 09:55
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 11-р анги
  • 11:20
    "Кино миний амьдрал" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Бизнес толь
  • 12:10
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Баатар" УСК
  • 14:30
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Хязгааргүйн уран барималч" баримтат кино
  • 16:15
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 16:35
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" хүүхэлдэйн кино 12-р анги
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 12-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 21:25
    "УИХ-ын цаг" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Солиот эх" МУСК
  • 00:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:05
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 12-р анги
  • 02:15
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:45
    "Насны хань" ХОАК 7-р анги давталт
  • 07:40
    Зуузуугийн найзууд цуврал
  • 08:00
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 09:05
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 09:40
    Хошин шог
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хөгжмийн завсарлага
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Чамгүйгээр" УОАК 16-р анги давталт
  • 12:00
    "Баялаг бүтээгч" ярилцлагын цаг /Тахиан аж ахуй/
  • 12:15
    Зуузуугийн найзууд цуврал
  • 12:45
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 13:00
    "Насны хань" ХОАК 8-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Адуучин тэмцээн"
  • 15:45
    "Баялаг бүтээгч" ярилцлагын цаг /Тахиан аж ахуй/
  • 16:00
    E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Баялаг бүтээгч" ярилцлагын цаг /Тахиан аж ахуй/
  • 18:15
    "Залгамж" өв соёлын цаг
  • 18:30
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" ОАК 1-р анги
  • 20:00
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "Нэг монгол" нэвтрүүлэг
  • 22:10
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 23:20
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:10
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 02:25
    "Элэг нэгтэн (Родные)" УСК
  • 04:00
    "Элагийн хөндийд (In the Valley of Elah)" УСК
  • 05:50
    "Хүний цаана" МУСК
  • 07:20
    "Хоёр амь" МУСК
  • 08:50
    "Фитнес" ОАК (IV.3,4-р анги)
  • 09:45
    "Гранд зочид буудал" ОАК (V.10,11-р анги)
  • 11:35
    "Өвөл" МУСК
  • 12:40
    "Тэжээвэр амьтдын нууцлаг амьдрал (Secret Life of Pets)" УСК
  • 14:15
    "Дайчин (Warrior)" УСК
  • 16:40
    "Мөнгөний гахай" МУСК
  • 18:25
    "Фитнес" ОАК (IV.5,6-р анги)
  • 19:30
    "Гранд зочид буудал" ОАК (V.12,13-р анги)
  • 20:35
    "Сиберг (Seberg)" УСК
  • 22:40
    "Тэргэл сар (The Twilight Saga: New Moon)" УСК
  • 00:55
    "Фитнес" ОАК (IV.5,6-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Нүгнай сахилга-2022 12-р хэсэг
  • 08:30
    Шон хонь хүүхэлдэйн кино 31,32,33-р анги
  • 09:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 1-5-р анги
  • 09:30
    Зохицол нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Миний гэр бүлийн баяр ХОАК 31-р анги
  • 11:00
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 11:30
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 12:00
    Фемида хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Сохор болзоо МОАК 31-р анги
  • 13:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Хар шидийн дайн 1-р бүлгийн 6-р анги
  • 14:20
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 14:30
    Зууны 100 эмэгтэй - Д.Мөнхцэцэг
  • 15:00
    Итгэл МУСК
  • 16:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Фемида хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 6-10-р анги
  • 18:00
    Миний гэр бүлийн баяр ХОАК 32-р анги
  • 19:00
    Хар шидийн дайн 1-р бүлгийн 7-р анги
  • 19:30
    Эрүүл хүнс: Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 20:00
    Сохор болзоо МОАК 32-р анги
  • 21:00
    Зохицол нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Торны цаадах амьдрал СОАК 11-р анги
  • 23:10
    Ментор цаг 1.6
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 10:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 11:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Тэрбумтан" нэвтрүүлгийн шууд тохирол
  • 14:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 15:00
    "Байлдааны даалгавар" МУСК
  • 16:30
    "7/24" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Малчдын хэлэлцүүлэг" үзүүлж байна
  • 18:10
    "Анхны харц" үзүүлж байна
  • 19:30
    "Ус суваг" үзүүлж байна
  • 20:00
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 21:00
    "Болсон явдал"МУСК
  • 22:50
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    "Hi UВ" өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 12:45
    Эко ТВ цоморлог
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 14:00
    Хошин урлагийн тоглолт
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Хүмүн стори
  • 16:35
    Теле концерт
  • 17:50
    Эко зөвлөгөө
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 22:20
    Эко зөвлөгөө
  • 22:30
    "Хүүгүй ломбард" МУСК
  • 00:30
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Зуузуугийн найзууд" 1-2
  • 07:35
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? III.17
  • 07:50
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.43
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 3-4
  • 09:00
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.13
  • 09:10
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 45-46
  • 09:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 97
  • 09:20
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - J
  • 09:30
    "Бяцхан автобус Таёо" V.3-4
  • 10:00
    "Ноён талхны үсчний газар" I.31-32
  • 10:30
    "Хүчирхэг Хэнри" V.7-8
  • 11:30
    "Шидтэнүүдийн ертөнц" V.16
  • 12:00
    Zoomoo - Цэлцэгнүүрийн ертөнцөөр 16
  • 12:20
    Zoomoo - Паулатай хамт тоолцгооё III.16
  • 12:30
    Маамуу - Тоглоомын төлөвлөгөө I.66
  • 12:50
    Маамуу - Таньдаг загас
  • 13:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" II.9-12
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" V.5-6
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр" 23-24
  • 15:00
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 5-8
  • 16:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 25-26
  • 16:10
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - K
  • 16:20
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.14
  • 16:30
    "Зуузуугийн найзууд" 3-4
  • 17:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? III.18
  • 17:20
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.44
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" II.13-16
  • 18:00
    Zoomoo - Цэлцэгнүүрийн ертөнцөөр 17
  • 18:15
    Zoomoo - Паулатай хамт тоолцгооё III.17
  • 18:30
    Маамуу - Зурган таавар I.67
  • 18:45
    Маамуу - Хөөрхөн сэтгэл
  • 19:00
    "Ноён талхны үсчний газар" I.33-34
  • 19:30
    "Англиар ярьж сурцгаая" англи хэлний хичээл
  • 20:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" V.17
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүчирхэг Хэнри" V.9-10
  • 22:00
    "Диваажингийн дизайнеруудын баг" 7-8
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:00
    “Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь” Японоос Хятад хүрэх зам 4-р хэсэг
  • 14:00
    Цаг агаар
  • 14:10
    Явлаа, Ирлээ /давталт/
  • 14:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь: Энэтхэгээс – Шриланк хүрэх зам 5-р хэсэг
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    16мм кино төсөл: Монгол сийлбэр
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:10
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:20
    Асуудал шийдэл /давталт/
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг : Монгол ухаан –Занабазар
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Мандухай сэцэн хатан МУСК 1-р анги
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Бизнес цаг
  • 10:40
    Теле концерт
  • 10:55
    Бизнес мэдээ
  • 11:00
    Тэрбумтан шууд тохирол
  • 12:30
    Үнэгний ав ОАК 21,22-р анги
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Чамайг тойрон эргэлдэнэ тоглолт 2-р хэсэг
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Мандухай сэцэн хатан МУСК 2-р анги
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Монголын баялаг-330 цуврал нэвтрүүлэг
  • 18:10
    Бизнес мэдээ
  • 18:15
    Чин ачлал
  • 18:45
    Өөртөө итгэлтэй өөдрөг бай
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Үнэгний ав ОАК 23-р анги
  • 20:30
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Тэрбумтан шууд тохирол
  • 23:00
    Үнэгний ав ОАК 24-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:30
    NBA Talk №15
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    NBA Action 3213
  • 08:30
    NBA Action 3214
  • 09:00
    NBA (Шууд) Миннесота - Хьюстон 2022-23
  • 11:30
    Marquee Matchup
  • 13:30
    Marquee Matchup
  • 15:30
    NBA Talk №15
  • 17:00
    NBA: Брүүклин - Голден Стэйт 2022-23
  • 19:00
    NBA Gametime №67
  • 19:30
    NBA: Миннесота - Хьюстон 2022-23
  • 21:30
    NBA: Голден Стэйт - Бостон 2022-23
  • 23:30
    NBA Gametime №67

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    FIFA WC: "Н" хэсэг, Гана - Уругвай
  • 11:00
    Ла Лигийн тойм №18
  • 12:00
    UЕL: Ман Ютд - Омониа 4-р тойрог
  • 14:00
    LaLiga Talking Football №3
  • 15:00
    Ла Лиг: Вийярреал - Жирона 18-р тойрог
  • 17:00
    Аваргуудын Лигийн тойм №4
  • 18:00
    FIFA WC: "Н" хэсэг, БНСУ - Португал
  • 20:00
    UCL: Зальцбург - Челси 5-р тойрог
  • 22:00
    Ла Лиг: Райо - Сосьедад 18-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Serie A: Лечче - Милан 18-р тойрог
  • 11:00
    NBA: Филадельфиа - Л.А Клипперс 2022-23
  • 13:00
    Үндэсний бөхийн тойм №15
  • 13:30
    Бөх: Ерөнхийлөгчийн цомын төлөөх барилдаан 2022
  • 16:30
    FA Cup: Ман Ютд - Эвертон 3-р шат
  • 18:30
    NBA Talk №15
  • 20:00
    Үндэсний бөхийн тойм №16
  • 20:30
    NBA: Кливленд - Портланд 2022-23
  • 22:30
    Даймонд Лигийн тойм №6
  • 23:30
    Үндэсний бөхийн тойм №16

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Боломжгүйг өөрчлөх төсөл нэвтрүүлэг
  • 07:20
    Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    Ярилцах цаг нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    Bloomberg wall street week хөтөлбөр
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    ДАВОС 2023 тусгай хөтөлбөр
  • 15:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 16:00
    Инновац 2050 нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 18:00
    Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
  • 18:50
    "Онч & Компани танилцуулга" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    Goldman Sachs: 150 жилийн замнал нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Байршил нэвтрүүлэг
  • 20:50
    Тусгай урилгаар нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    ДАВОС 2023 тусгай хөтөлбөр
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    WWE Smackdown 1221
  • 11:00
    UFC 283: Countdown
  • 12:00
    UFC 283: Тейшейра - Хилл Прелим
  • 14:30
    UFC 283: Тейшейра - Хилл
  • 17:30
    UFC: Лемос - Андраж
  • 19:00
    WWE Smackdown 1222
  • 21:00
    UFC 283: Тейшейра - Хилл Тойм
  • 21:40
    UFC 258: Усман - Бурнс

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Амьдрал нулимсанд дургүй УСК 1-р анги
  • 09:40
    Мэдлэгтэй дэлгэц танин мэдэхүй нэвтрүүлэг
  • 10:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:05
    Адуутай намар кино концерт /МУСТА А.Хосбаяр/
  • 10:30
    Бизнес мэдээ
  • 10:45
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Сүлд үү, тоо юу? Ушуайа
  • 11:45
    Дэлхийн алдартнууд цуврал нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Тэрбумтан нэвтрүүлгийн тохирол /шууд/
  • 14:30
    Спортын дууны түүх цуврал нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хангайн бүсийн хурд -2022 уралдаан /соёолон,шүдлэн, хязаалан/
  • 16:30
    Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг /МУТМУ Т.Жанчив/
  • 17:30
    Нийтийн дууны цаг
  • 17:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Хүний заяа нэвтрүүлэг /МУГЖ Т.Ариунаа/
  • 20:30
    Монголын гэгээ нэвтрүүлэг / Б.Лхагва-Очир/
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Амьдрал нулимсанд дургүй УСК 2-р анги
  • 23:20
    Нийтийн дууны цаг
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК 22, 23-р анги
  • 08:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 22
  • 09:00
    "Хоёр ертөнц" ОАК 15-р анги
  • 10:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 29
  • 11:10
    "Огторгуй мэт хайр" ОАК 20-р анги
  • 12:10
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 93, 94-р анги
  • 13:25
    "Өнөө цагийн тариачид" ОАК 8-р анги
  • 14:45
    "Хайр минь үүрд үргэлжилнэ" ОАК 4-р анги
  • 15:45
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК 24, 25-р анги
  • 17:20
    "Хоёр ертөнц" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
  • 18:30
    "Огторгуй мэт хайр" ОАК 21-р анги
  • 19:30
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 95, 96-р анги
  • 21:00
    "Өнөө цагийн тариачид" ОАК 9-р анги
  • 22:30
    "Огторгуй мэт хайр" ОАК 21-р анги
  • 23:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК 24, 25-р анги
  • 00:45
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 95, 96-р анги
  • 01:45
    "Өнөө цагийн тариачид" ОАК 9-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    FA Cup: Ман Сити - Челси 3-р шат
  • 02:00
    Football Talk №24
  • 03:30
    Serie A (Шууд): Интер - Эмполи 19-р тойрог
  • 05:45
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    Serie A: Рома - Фиорентина 18-р тойрог
  • 11:00
    Serie A: Сассуоло - Лацио 18-р тойрог
  • 13:00
    Serie A: Интер - Верона 18-р тойрог
  • 15:00
    Serie A: Лечче - Милан 18-р тойрог
  • 17:00
    Serie A: Интер - Эмполи 19-р тойрог
  • 19:00
    Европа/Конференц лигийн тойм №6
  • 20:00
    "Сери А"-гийн тойм №19
  • 20:30
    LaLiga World №23
  • 21:00
    Football Talk №25
  • 22:30
    Аваргуудын лигийн тойм №6
  • 23:30
    LaLiga show №18

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Нэгдүгээрт Эрүүл Мэнд: Нойргүйдэл Л.Жавхлан СЭМҮТ-ийн сэтгэл засалч эмч"
  • 10:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг Утаа буураагүй
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:05
    Цаг агаар
  • 11:10
    "Бидний нэг" нэвтрүүлэг
  • 11:50
    Хамаг Монгол туургатны улаачдын сорил нэвтрүүлгийн дэд байрны шагналт Ж.Сайнхүү хөрөг нэвтрүүлэг
  • 12:20
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Нийслэл хүү" МУСК
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Том амжилт" хүүхдийн УСК
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зузу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Иргэний индэр" /шууд/ нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DW Дэлхийн цаг:Шинжлэх ухааны ололт амжилтууд
  • 19:20
    Улаачдын сорил 5 нэвтрүүлгийн шилдэг оролцогч Г.Мөнхзул
  • 20:00
    "Хариуцлагатай нийгмийн төлөө" нэвтрүүлэг
  • 20:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг :Уураг
  • 21:40
    "Пяо Шуай" ОАК 23-р анги
  • 22:35
    Зарын цаг
  • 22:40
    "Соёг" МУСК
  • 00:10
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:50
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    MNB Спорт энэ долоо хоногт
  • 07:25
    Жүдо бөхийн 2023 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ 1-р хэсэг
  • 14:20
    Гандбол 2-р хэсэг /Оюутны спортын 5 дугаар наадам/
  • 18:30
    Эрийн хийморь: Хүүхэн Шүүлэнгийн хээрүүд хэмээх цуут хурднуудын тухай
  • 19:10
    “World football” хөлбөмбөгийн теле сэтгүүл
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    Монголын спортын-түүх
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Спорт хобби: Хөлбөмбөг сонирхогч Л. Энхтөр
  • 21:45
    Таеквондогийн бага насны УАШТ-2022 6-р хэсэг /МУГД С. Ган-Эрдэнийн нэрэмжит олимпын/ Спорт таны амралтанд
  • 23:05
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 11:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Иргэний индэр
  • 12:40
    "Хүн" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 13:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Ярих өнцөг
  • 15:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    "Тархины имплант гэж юу вэ" баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Иргэний индэр
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 17:40
    Иргэний индэр
  • 17:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Ярих өнцөг
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    Найрсаг өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 8-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Номын нандин сахиус
  • 11:30
    Татарын Дээрхий цуврал-1
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Ая дууны захиалгат мэндчилгээ
  • 13:55
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Түмний үгийг Төрд
  • 14:45
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:05
    Тан руу нүүж явна МУСК
  • 16:35
    Түмэнд түгээе
  • 16:40
    Шинэ бүтээл
  • 17:15
    ТВ-Галерей
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 9-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Түмний үгийг Төрд
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Харах өнцөг
  • 20:30
    Хүнсний хувьсгал
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Угийн бичиг-удмын сан
  • 21:30
    Татарын Дээрхий цуврал-2
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    Цуурхал МУСК
  • 23:25
    Түмний үгийг Төрд
  • 00:10
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино 17,18-р анги
  • 10:35
    “Давхар цагаан шугам” Олон ангит уран сайхны кино 1-р анги /давталт/
  • 11:40
    “Ном хож” цэнгээнт нэвтрүүлэг /давталт/
  • 12:40
    “Хүүгийн сэтгэл” теле зохиомж /давталт/
  • 13:05
    Гэр бүлийн хичээл: Сэтгэл санааны хүчирхийлэл
  • 13:20
    “Миний сонгосон мэргэжил” “Хувцас, дизайнер”
  • 13:50
    Хүүхдийн эрх
  • 14:00
    “Хүүхэд хамгаалал-108”
  • 14:15
    “Доорий дин дон” хүүхдийн нэврүүлэг “Ном”
  • 14:30
    “Нэг сэтгэл нэг зорилго” Жижиг дунд бизнес эрхлэгч
  • 14:50
    MNB ГЭР БҮЛ” энэ 7 хоногт
  • 15:00
    “Тарни” теле зохиомж
  • 15:30
    “Ширэнгийн хаан Лео” хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 16:15
    “Чин сэтгэл” Энхийн элч
  • 16:30
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:00
    “Санан санан дурсана” дурсамж нэвтрүүлэг
  • 17:40
    “Хосууд” нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Ижий бидэн хоёр” концерт
  • 19:05
    “Алхам-1” нэвтрүүлэг D-1
  • 19:35
    “Эх хэл минь” Дэлхийн монгол хэл
  • 20:05
    “Зүрхэнд мөнхөрсөн аялгуу” Түүвэр
  • 21:05
    “Сургамжит өгүүллэгүүд” Сахиусан тэнгэр, Алимны мод
  • 21:10
    “Давхар цагаан шугам” Олон ангит уран сайхны кино 2-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

I/3121:40

NTV

"Улаан бал" ярилцлага

I/3117:35

NTV

"Токиогийн яаралтай тусламжийн хөдөлгөөнт тасаг" ОАК 1

I/3122:00

MN25

"Баян төгцөг" ОАК 3,4-р анги