МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    Сүлд
  • 09:20
    “Цахим аялал” теле хичээл: Надад ч бас хамаатай. Ажиглаарай, анхаарай.
  • 09:30
    “Цахим аялал” теле хичээл: Би удахгүй сургуульд орно. Аюулгүйн цахилгаан
  • 09:40
    “Эрдэнэс Монгол” ХХК Ажлын байрны сонгон шалгаруулалтаас /шууд/
  • 10:00
    “Цагаан боол” УСК 25-р анги
  • 10:50
    Сурагчдын амралтанд: “Үүл ээж, чихэр охин” Хүүхэлдэйн кино 2-р анги
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:00
    Оскар-Агаарын бөмбөлгийн нисгэгч ОАК 4, 5, 6-р анги
  • 13:40
    “Эрдэнэс Монгол” ХХК Ажлын байрны сонгон шалгаруулалтаас /шууд/
  • 14:00
    “Цагаан боол” УСК 26-р анги
  • 14:50
    “Цахим аялал” теле хичээл: Инээсэн дэлхий. Мэдэж авлаа
  • 15:00
    “Цахим аялал” теле хичээл: Болгоомжтой байцгаая. Дагаад хийгээрэй. Гал гарлаа, туслаарай.
  • 15:20
    Судар бичгийн алтан сан
  • 15:40
    “Эрдэнэс Монгол” ХХК Ажлын байрны сонгон шалгаруулалтаас /шууд/
  • 16:00
    “Нээлттэй хором” /давталт/
  • 17:30
    Хөгжмийн агшин
  • 17:40
    “Эрдэнэс Монгол” ХХК Ажлын байрны сонгон шалгаруулалтаас /шууд/
  • 18:00
    Том ахын аялал: Байгаль экологи, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 18:40
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 19:00
    Асуудал шийдэл
  • 19:20
    Олон нийтийн цаг
  • 19:40
    “Эрдэнэс Монгол” ХХК Ажлын байрны сонгон шалгаруулалтаас /шууд/
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын баялаг 330” Увс аймаг. Тариалан сум
  • 21:50
    Би Монгол хүн: Театр урлагийн нэрт зүтгэлтэн, Урлаг судлалын шинжлэх ухааны доктор Б.Зориг
  • 22:50
    “Цагаан боол” УСК 27,28-р анги
  • 00:20
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 10:25
    Бизнес мэдээ
  • 10:30
    "Катран" олон ангит кино /3/
  • 11:25
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 11:30
    "Супер далавчнууд" Хүүхэлдэйн кино /2-39,40/
  • 12:00
    "Шударга ёсны цамхаг" олон ангит кино /5/
  • 12:45
    Өнөөгийн монгол
  • 13:00
    "Guitar night"
  • 14:50
    Монгол гарваль
  • 15:15
    "18 нас би чамд хайртай" Монголын уран сайхны кино
  • 17:05
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" Баримтат кино /13/
  • 17:50
    "Супер далавчнууд" Хүүхэлдэйн кино /2-39,40/
  • 18:15
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 18:20
    "Шударга ёсны цамхаг" олон ангит кино /6/
  • 19:10
    Бизнес мэдээ
  • 19:15
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:35
    "Катран" олон ангит кино /4/
  • 21:45
    UBS music - Хөгжмийн хөтөлбөр
  • 22:50
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 23:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:20
    "Дэлхийн аялал" баримтат кино
  • 10:10
    "Хүчирхэг 11" анимэ
  • 11:00
    "Невский" ОАК 4 бүлэг 21-р анги
  • 12:00
    "Баримтат кино"
  • 13:00
    "Сурагчдын амралтанд"
  • 14:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Дэлхийн аялал" баримтат кино
  • 16:20
    "Живж буй Япон" ОАК 7-р анги
  • 17:20
    "Хамаг Монгол Туургатны Улаачдын сорил-7" шинэ дугаар
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Невский" ОАК 4 бүлэг 22-р анги
  • 21:00
    "Дэлхий хавтгай"
  • 21:40
    "Живж буй Япон" ОАК 8-р анги
  • 22:40
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:05
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Монгол зурхай"
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:20
    "Үнэгний ав" 14-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:20
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 08:40
    "Зуузуугийн найзууд" 13-р анги
  • 08:50
    "Поли" хүүхэлдэйн кино 21-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 11:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 12:00
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:20
    "Шидэт харандаа"хүүхдийн нэтрүүлэг
  • 12:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 12:55
    Танд тустай агшин
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    Баян уулын тахилга 2022 - Цагаандэлгэр сум
  • 14:55
    Дэлхийн анир
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:30
    "Тэрбумтан" шууд
  • 16:30
    "Б" саунд продакшн 10 жил
  • 17:00
    Бээжингийн өвлийн олимпын шууд дамжуулалт
  • 17:05
    Өвөг дээдсийн өв соёл
  • 17:25
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 17:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:50
    Танд тустай агшин
  • 17:55
    Бизнес мэдээ
  • 18:00
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 18:10
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Шидэт харандаа"хүүхдийн нэтрүүлэг
  • 18:50
    "Поли" хүүхэлдэйн кино 22-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:30
    МУГЖ Дуучин Сарантуяа Сакура брэндийн үйлдвэртэй өөрийн биеэр ирж танилцлаа
  • 19:40
    "Үнэгний ав" 15-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "Монгол сугалаа тохирол"
  • 23:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 23:40
    "Үнэгний ав" 15-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 00:25
    Баян уулын тахилга 2022 - Цагаандэлгэр сум
  • 01:55
    Эфир завсарласан

TV9

  • 02:00
    "Будда" айлдвар сургаал
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:25
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Боломж" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Карантины хүүхдүүд МУСК
  • 10:00
    "Тоо юу, сүлд үү? Аяллын нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Үлгэрийн цаг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    "Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино /51.52-р анги/
  • 11:35
    К Pop цаг
  • 11:50
    Вайкикид тавтай морил ОАУСК /13-р анги/ давталт
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    "Эрүүл мэндийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 13:50
    ЕТГ- Нэг монгол нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Өв соёлын товчоон
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 15:10
    "Авалорын гүнж" хүүхэлдэйн кино / 66-р анги /
  • 15:35
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Бөхийн тойм нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 17:10
    Үнэр ОАУСК Төгсгөлийн 10-р анги
  • 17:45
    Реклам сурталчилгаа
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Оддын хаан шоу нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Бадрах Энержи үзүүлж байна - Миний нэг өдөр
  • 21:40
    Вайкикид тавтай морил ОАУСК /14-р анги/
  • 23:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    "Хонх" МУСК

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Хөтөч" МУСК 3-р анги
  • 10:50
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:15
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 68-р анги
  • 11:25
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино S2-39-р анги
  • 11:50
    "Шинэ эриний залуус" ОАК 18-р анги /давталт/
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино S2-39-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ХОАК 11-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "VIP" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 17:00
    Хөгжмийн цаг
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Хоолондоо" СОАК S2-17-р анги
  • 19:20
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 68-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Нэг монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "Шинэ эриний залуус" ОАК 19-р анги
  • 22:45
    "Хоолондоо" СОАК S2 17-р анги /давталт/
  • 23:55
    "3-р сарын бэлэг" МУСК
  • 00:50
    Жүдо бөхийн "Almada-Grand Prix-2023"
  • 03:30
    Эфир завсарласан

NTV

  • 01:40
    Мэдээ
  • 02:30
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 03:25
    Япон амьдралын хэв маяг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 2.21-2.25
  • 07:15
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 6-9
  • 07:50
    "Пик, Вик, Пак" хүүхэлдэйн кино 17,18
  • 08:20
    "Дорд бурханы хүүхдүүд" ОАК 9
  • 09:30
    "Монгол бахархал-Эртний эд цуглуулагч"
  • 10:10
    Цаг агаар
  • 10:15
    "Шархалсан зүрх" ОАК 20
  • 11:20
    Цаг агаар
  • 11:25
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 2.21-2.25
  • 11:50
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 6-9
  • 12:30
    "Модон хөнөг" Монгол бахархал нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Миний эхнэр сурагч" ОАК 8
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    Global talk with Nyamdavaa
  • 15:45
    Цаг агаар
  • 15:50
    "Монгол бахархал-Нуруу шарын нүүдэл"
  • 16:35
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 2.21-2.25
  • 17:00
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 6-9
  • 17:40
    Олон улсын мэдээ
  • 18:00
    "Миний эхнэр сурагч" ОАК 4
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:10
    "Дорд бурханы хүүхдүүд" ОАК 10
  • 21:40
    "Бадрах энержи" үзүүлж байна
  • 21:50
    "Итгэл" МУСК
  • 23:50
    "Хамгийн сайхан нь " МУСК
  • 01:35
    Олон улсын мэдээ
  • 01:50
    "Шархалсан зүрх" ОАК 15

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.16-р анги
  • 07:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.41-44-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:45
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.11,12-р анги
  • 09:10
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.1,2-р анги
  • 09:35
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хайрын тойрог" ОАК 91,92-р анги
  • 11:25
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Топи тосгон" ОАК 2-р анги
  • 13:00
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт (Авиа зүй:№8)
  • 14:25
    Англи хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт (Орчуулга:№8)
  • 14:45
    Англи хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт (Үгийн сан:№8)
  • 15:05
    Хятад хэлний алсын зайн сургалт:(Ярианы хятад хэл №76,77)
  • 15:20
    Хүүхдийн хятад хэлний алсын зайн сургалт:( №54)
  • 15:45
    "Аугаа уран зураг" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Мөрдөгч" ОАК 9-р анги
  • 16:50
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 17:05
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 17:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 17:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.17-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.45-48-р анги
  • 18:35
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.3,4-р анги
  • 19:00
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 2.13,14-р анги
  • 19:30
    "Хайрын тойрог" ОАК 93,94-р анги
  • 21:00
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Топи тосгон" ОАК 3-р анги
  • 23:00
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 16-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-16,17,18-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-21-р анги
  • 10:30
    "Ордны авхайн хайр" СОАК 16-р анги /давталт/
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-16,17,18-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-21-р анги
  • 17:30
    "Гарчиг" уран зохиолын нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    ДВ-"Евромакс" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Ордны авхайн хайр" СОАК төгсгөлийн 17-р анги
  • 22:30
    ДВ-"Урлаг 21" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Ройтерс: Загвар
  • 00:00
    "Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн нэвтрүүлэг /давталт/
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 10:30
    "Ийм сайхан байсангүй" ООАК 10-р анги
  • 11:30
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 30,31-р анги
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Шинэчилгээ" нэвтрүүлэг дугаар-4
  • 13:30
    "Шидэт эрдэнэс:Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 14:00
    "Галт шувуу" МУСК
  • 15:45
    "Моролаш" хүүхдийн цуврал 2-р бүлэг 6-8-р анги
  • 16:10
    "Дахиад нэг удаа" СОАК 50-р анги
  • 17:25
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:30
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 5-р бүлэг 29-р анги
  • 18:00
    "Тобот:Галактикийн мөрдөгчид" хүүхэлдэйн кино 7,8-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Ийм сайхан байсангүй" ООАК 11-р анги
  • 20:45
    Бадрах Энержи үзүүлж байна
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 21:00
    Хар хайрцаг
  • 22:00
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 50-р анги
  • 23:00
    Үдшийн мэдээ
  • 23:30
    Хар хайрцаг
  • 00:30
    "Нэг дугаартай хоригдол" МОАК 50-р анги
  • 01:20
    Миний Монголын соёл
  • 01:30
    Заншлын хэлхээ нэвтрүүлэг 1-р бүлэг дугаар-20
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:05
    "Титэм" нэвтрүүлэг
  • 08:00
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 42-44-р анги
  • 08:30
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
  • 09:20
    Бизнес толь
  • 09:55
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 10:15
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 14-р анги
  • 11:20
    "MGL-1 холимог тулаан 15" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Нисгэгчид" УСК
  • 15:30
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 16:20
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" хүүхэлдэйн кино 15 р анги
  • 16:45
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 15-р анги
  • 19:10
    Бизнес толь
  • 19:30
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Хийморьтой 20 сугалаа үндсэн тохирол" шууд нэвтрүүлэг
  • 00:00
    "Гангланд" УСК
  • 01:40
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 02:40
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 15-р анги
  • 03:40
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:50
    "Насны хань" ХОАК 10-р анги давталт
  • 07:35
    Зуузуугийн найзууд цуврал
  • 07:55
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    "Шинэ сэргэлт-Засгийн газрын тойм"
  • 09:40
    "Баялаг бүтээгч" ярилцлагын цаг /Тахиан аж ахуй/
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:35
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" ОАК 3-р анги давталт
  • 12:00
    "Нэг монгол" нэвтрүүлэг
  • 13:00
    "Насны хань" ХОАК 11-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    "Хүлгийн хурд оршвой" өв соёлын цаг
  • 15:45
    "Залгамж" өв соёлын цаг
  • 16:00
    E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:35
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Нүүр будалтын гайхамшиг" ОАК 4-р анги
  • 20:00
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:20
    "B sound продакшн" 10 жил нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Хайрын дон" УСК
  • 23:40
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 02:25
    "Курск (Kursk)" УСК
  • 04:20
    "Тэсэж үлдэхийн тулд тогло (Nerve)" УСК
  • 05:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 06:00
    "Ээжийн дайсан 2" МУСК
  • 07:30
    "Single Ladies 3" МУСК
  • 09:15
    "Фитнес" ОАК (IV.9,10-р анги)
  • 10:10
    "Гранд зочид буудал" ОАК (V.15-17-р анги)
  • 11:25
    "Дурсаж яваарай" МУСК
  • 12:45
    "Собибор дахь бослого (Собибор)" УСК
  • 14:50
    "Хатагтай шувуу (Lady Bird)" УСК
  • 16:35
    "Амьдрал төсөл" МУСК
  • 18:25
    "Фитнес" ОАК (IV.11,12-р анги)
  • 19:30
    "Гранд зочид буудал" ОАК (V.18,19-р анги)
  • 20:35
    "Аавын өглөөний цай (Завтрак у папы)" УСК
  • 22:35
    "Үүрийн гэгээ-2 (The Twilight Saga: Breaking Dawn-Part 2)" УСК
  • 00:30
    "Фитнес" ОАК (IV.11,12-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Нүгнай сахилга-2022 15-р хэсэг
  • 08:30
    Шон хонь хүүхэлдэйн кино 40,41,42-р анги
  • 09:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 16-20-р анги
  • 09:30
    Түүний түүх хөрөг нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Миний гэр бүлийн баяр ХОАК 34-р анги
  • 11:10
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 12:00
    Фемида хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Сохор болзоо МОАК 34-р анги
  • 13:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Хар шидийн дайн 1-р бүлгийн 9-р анги
  • 14:20
    Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Торны цаадах амьдрал СОАК 13-р анги
  • 16:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Фемида хууль, эрх зүйн нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 21-25-р анги
  • 18:00
    Миний гэр бүлийн баяр ХОАК 35-р анги
  • 19:00
    Хар шидийн дайн 1-р бүлгийн 10-р анги
  • 19:30
    Сохор болзоо МОАК 30-р анги
  • 20:30
    Хиймортой 20 сугалааны 2-р тохирол
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Сайн байна уу Амьдрал минь-2" МУСК
  • 11:20
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 12:40
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 13:00
    Тэрбумтан нэвтрүүлгийн шууд тохирол
  • 14:40
    "БИДНИЙ ДУНДАХ НЭГНИЙ ТӨЛӨӨ САН" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Хөхөө гэрлэх дөхлөө" МУСК
  • 16:40
    "Y-podcast" үзүүлж байна
  • 18:00
    "Дархлаа" үзүүлж байна
  • 19:00
    "Хүрээ Панз" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Төрөлхтөн" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хоёр гүүрний цаана" МУСК
  • 23:20
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 07:00
    Hi UВ өглөөний хөтөлбөр
  • 10:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 12:45
    Эко ТВ цоморлог
  • 13:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Хүмүн стори
  • 14:00
    Баримтат кино
  • 15:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Хүүхдийн цаг
  • 19:00
    "Ухаалаг сонголт" нэвтрүүлэг
  • 19:30
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Эко хэрэглээ
  • 21:20
    Хүмүн стори
  • 22:30
    "Үл таних бүсгүй " МУСК
  • 00:40
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Зуузуугийн найзууд" 7-8
  • 07:35
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? III.20
  • 07:50
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.46
  • 08:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 13-16
  • 09:00
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 2
  • 09:10
    Learn to Draw - Муурын хотхон 5
  • 09:20
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 25-26
  • 09:30
    "Бяцхан автобус Таёо" V.7-8
  • 10:00
    "Ноён талхны үсчний газар" I.37-38
  • 10:30
    "Хүчирхэг Хэнри" V.15-16
  • 11:30
    "Шидтэнүүдийн ертөнц" V.19
  • 12:00
    Zoomoo - Цэлцэгнүүрийн ертөнцөөр 19
  • 12:20
    Zoomoo - Паулатай хамт тоолцгооё III.19
  • 12:30
    Маамуу - Гэрийн даалгавар II.2
  • 12:45
    Маамуу - Хамгийн том бэлэг
  • 13:00
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" II.20-23
  • 13:30
    "Бяцхан автобус Таёо" V.9-10
  • 14:05
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    "Чихэрхэн охин Үүл ээж хоёр" 27-28
  • 15:00
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 17-20
  • 16:00
    Learn to Draw - Шидэт хайрцаг 27-28
  • 16:10
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.16
  • 16:20
    Learn to Draw - Хувирамтгай цаасан хайрцаг 2
  • 16:30
    "Зуузуугийн найзууд" 9--10
  • 17:00
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? III.20
  • 17:15
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.46
  • 17:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" II.25-28
  • 18:00
    Zoomoo - Цэлцэгнүүрийн ертөнцөөр 20
  • 18:15
    Zoomoo - Паулатай хамт тоолцгооё III.20
  • 18:30
    Маамуу - Түлдэг халгай II.3
  • 18:45
    Маамуу - Танидаг загас
  • 19:00
    "Ноён талхны үсчний газар" I.39 II.1
  • 19:30
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" V.20
  • 20:35
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүчирхэг Хэнри" V.17-18
  • 22:00
    "Диваажингийн дизайнеруудын баг" 12-13
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 09:30
    Цаг агаар
  • 09:40
    “Эрдэнэс Монгол” ХХК-ны Ажлын байрны нээлттэй сонгон шалгаруулалт
  • 10:00
    Өнөөдрийн зочин /давталт/
  • 10:20
    Явлаа, Ирлээ /давталт/
  • 10:40
    Эдийн засгийн тойм /давталт/
  • 11:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/УИХ-ын Намрын ээлжит чуулган /шууд/
  • 13:00
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 13:10
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ /давталт/
  • 13:20
    Эдийн засгийн тойм /давталт/
  • 13:40
    “Эрдэнэс Монгол” ХХК-ны Ажлын байрны нээлттэй сонгон шалгаруулалт
  • 14:00
    Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь: Иордан – Этиоп хүрэх зам 7-р хэсэг
  • 15:00
    “Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 15:40
    “Эрдэнэс Монгол” ХХК-ны Ажлын байрны нээлттэй сонгон шалгаруулалт
  • 16:00
    Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 17:00
    Эдийн засгийн тойм /давталт/
  • 17:20
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл
  • 17:40
    “Эрдэнэс Монгол” ХХК-ны Ажлын байрны нээлттэй сонгон шалгаруулалт
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв.
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Орон нутгийн мэдээ
  • 19:20
    Өнөөдрийн зочин
  • 19:40
    “Эрдэнэс Монгол” ХХК-ны Ажлын байрны нээлттэй сонгон шалгаруулалт
  • 19:50
    Зураглал
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Асуудал, шийдэл
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Мандухай сэцэн хатан МУСК 4-р анги
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Бизнес цаг
  • 10:40
    Теле концерт
  • 10:55
    Бизнес мэдээ
  • 11:00
    Тэрбумтан шууд тохирол
  • 12:30
    Үнэгний ав ОАК 27,28-р анги
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Хатангоо концерт
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Амилсан хайр МУСК
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Нэг Монгол нэвтрүүлэг
  • 18:40
    Бизнес мэдээ
  • 18:45
    Өөртөө итгэлтэй өөдрөг бай
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Үнэгний ав ОАК 29-р анги
  • 20:30
    Ярилцах цаг
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Тэрбумтан шууд тохирол
  • 23:00
    Үнэгний ав ОАК 30-р анги
  • 23:50
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    NBA: Nuggets vs Bucks Tape
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    NBA Special: Larry Bird's 50 Greatest Moments
  • 07:00
    NBA Action 3214
  • 07:30
    NBA Gametime
  • 08:00
    NBA Gametime №69
  • 08:30
    NBA (Шууд) Нью Йорк - Бостон 2022-23
  • 11:00
    NBA Talk №15
  • 12:30
    NBA: Дэнвэр - Милуоки 2022-23
  • 14:30
    NBA: Мемфис - Голден Стэйт 2022-23
  • 16:30
    NBA Action №14
  • 17:00
    NBA: Л.А Клипперс - Л.А Лэйкерс 2022-23
  • 19:00
    NBA Gametime №70
  • 19:30
    NBA: Нью Йорк - Бостон 2022-23
  • 21:30
    NBA: Вашингтон - Даллас 2022-23
  • 23:30
    NBA Gametime №70

SPS Global

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    FIFA WC: Шөвгийн 16, Франц - Польш
  • 11:00
    LaLiga World №25
  • 11:30
    Ла Лиг: Вийярреал - Жирона 18-р тойрог
  • 13:30
    LaLiga Chronicles №18
  • 14:00
    UCL: Интер - Викториа 5-р тойрог
  • 16:00
    Аваргуудын Лигийн тойм №5
  • 17:00
    Ла Лиг: Райо - Сосьедад 18-р тойрог
  • 19:00
    LaLiga Talking Football №1
  • 20:00
    LaLiga Show №19
  • 20:30
    FIFA WC: Шөвгийн 16, Англи - Сенегал
  • 22:30
    Football Talk №25

SPS National

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    FA Cup: Брентфорд - Вест Хэм 3-р шат
  • 11:00
    NBA: Филадельфиа - Л.А Лэйкерс 2022-23
  • 13:00
    Serie A: Наполи - Ювентус 18-р тойрог
  • 15:00
    Бөх:"Хэвийн боовны баяр"-т зориулсан барилдаан 2023
  • 18:00
    Даймонд Лигийн тойм №12
  • 19:00
    Ла Лиг: Альмериа - Атлетико 17-р тойрог
  • 21:00
    Аваргуудын Лигийн тойм №6
  • 22:00
    Үндэсний бөхийн тойм №16
  • 22:30
    Football Talk №25

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    "Онч & Компани танилцуулга" захиалгат нэвтрүүлэг
  • 10:10
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 10:35
    Боломжгүйг өөрчлөх төсөл нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    ДАВОС 2023 тусгай хөтөлбөр
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    Байршил нэвтрүүлэг
  • 14:30
    Ногоон ирээдүй нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 16:00
    Goldman Sachs: 150 жилийн замнал нэвтрүүлэг
  • 16:20
    Прогноз нэвтрүүлэг
  • 16:30
    Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 18:00
    Ногоон хөгжил нэвтрүүлэг
  • 18:30
    101-н нээлт нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    ДАВОС 2023 тусгай хөтөлбөр
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    Game changers нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

SPS Plus

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC 283: Тейшейра - Хилл Тойм
  • 09:40
    WWE Monday raw 1548
  • 11:40
    UFC: Ортега - Родригез
  • 14:10
    UFC: Рэйэс - Прохазка
  • 16:10
    UFC 282: Блахович - Анкалаев
  • 19:10
    UFC: Брансон - Холланд
  • 21:10
    UFC: Дерн - Иан

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Ийм нэгэн явдал УСК 2-р анги
  • 09:40
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхдийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 10:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 10:10
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Бизнес мэдээ
  • 10:45
    Сувд нэвтрүүлэг /МУГО Д.Лхагва/
  • 11:45
    Бренд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Тэрбумтан нэвтрүүлгийн тохирол /шууд/
  • 14:30
    Бизнес хөтөч
  • 14:45
    Өв соёл
  • 14:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:00
    Баруун бүсийн уралдаан -2021 /их нас, хязаалан,шүдлэн/
  • 16:05
    Дуун жигүүртэй Самбуу хөрөг нэвтрүүлэг
  • 17:25
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Сүлд үү тоо юу нэвтрүүлэг /Шпицберген/
  • 19:15
    Хазгар цадиг баримтат кино
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    +19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Алтан дуулганы эрэлд УСК
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК 28, 29-р анги
  • 08:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 25
  • 09:00
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 2-р анги
  • 10:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 32
  • 11:10
    "Огторгуй мэт хайр" ОАК 23-р анги
  • 12:10
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 99, 100-р анги
  • 13:30
    "Өнөө цагийн тариачид" ОАК 11-р анги
  • 14:45
    "Хайр минь үүрд үргэлжилнэ" ОАК 7-р анги
  • 15:45
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК 30, 31-р анги
  • 17:20
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 3-р анги
  • 18:30
    "Огторгуй мэт хайр" ОАК 24-р анги
  • 19:30
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 101, 102-р анги
  • 21:00
    "Өнөө цагийн тариачид" ОАК 12-р анги
  • 22:30
    "Огторгуй мэт хайр" ОАК 24-р анги
  • 23:30
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК 30, 31-р анги
  • 00:35
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 101, 102-р анги
  • 01:40
    "Өнөө цагийн тариачид" ОАК 12-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Интер - Байерн 1-р тойрог
  • 11:00
    UCL: Наполи - Ливерпүүл 1-р тойрог
  • 13:00
    UCL: Викториа - Интер 2-р тойрог
  • 15:00
    LaLiga show №19
  • 15:30
    Serie A: Кремонезе - Интер 20-р тойрог
  • 17:30
    UCL: Спортинг - Тоттенхэм 2-р тойрог
  • 19:30
    Inside Serie A №19
  • 20:00
    Football Talk №25
  • 21:30
    Inside Serie A №20
  • 22:00
    UCL: Байерн - Барселона 2-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    "Зул сарын гацуур мод" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    "Жаран эзэлсэн хоймор" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:05
    Цаг агаар
  • 11:10
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 11:20
    "Ану мюзик" тоглолт
  • 12:20
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 13:20
    "Моралаш" хүүхдийн УСК
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 15:20
    "Энэ хүүхнүүд үү" МУСК
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Зузу" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:25
    Зарын цаг
  • 18:30
    "Иргэний индэр" /шууд/ нэвтрүүлэг
  • 19:00
    DW Дэлхийн цаг:Global-3000
  • 19:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 19:30
    "Топ спорт" нэвтрүүлэг
  • 20:10
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг:Хөгжлийн банкны зээлийн эргэн тойронд
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:10
    "Пяо Шуай" ОАК 26-р анги
  • 22:05
    Зарын цаг
  • 22:10
    "Асрагч" МУСК
  • 23:35
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:20
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Дартсын улсын аварга шалгаруулах тэмцээний тойм 3-р хэсэг
  • 11:20
    “Нийтийн хөлбөмбөг-Орон нутагт” Баян-Өлгий аймгаас бэлтгэв
  • 11:35
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-4 /Спорт таны амралтанд/
  • 12:55
    Адуучин
  • 13:40
    Монголын спортын түүх
  • 14:45
    “Рагби-15” 2022 оны Монгол улсын аварга шалгаруулах тэмцээн
  • 19:05
    Зочны ярилцлага
  • 19:25
    “Нийтийн хөлбөмбөг-Орон нутагт” Увс аймгаас бэлтгэв
  • 19:40
    Монголын спортын түүх
  • 20:40
    Эрийн хийморь: Монгол улсын алдарт уяач Л. Чойдог
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    “World hockey” теле сэтгүүл
  • 21:40
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-5 /Спорт таны амралтанд/
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 08:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 08:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    УИХ-ын чуулган /шууд/
  • 13:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 13:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 13:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    УИХ-ын чуулган /шууд/
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 19:30
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 19:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 21:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Ярих өнцөг
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:05
    Найрсаг өглөө хөтөлбөр
  • 10:00
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 11-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Харах өнцөг
  • 11:30
    Татарын Дээрхий цуврал-4
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Ая дууны захиалгат мэндчилгээ
  • 13:55
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Түмний үгийг Төрд
  • 14:45
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 15:05
    Түмэнд түгээе
  • 15:10
    Луйвар МУСК
  • 16:35
    Түмэнд түгээе
  • 16:40
    Шинэ бүтээл
  • 17:10
    Хүн чанар
  • 17:55
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 12-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Түмний үгийг Төрд
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Бахархал
  • 20:45
    Татарын Дээрхий цуврал-5
  • 20:55
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Ярилцах цаг
  • 21:55
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    Автохим ХХК үзүүлж байна
  • 23:00
    Түмний үгийг Төрд
  • 23:45
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “Оскар” хүүхэлдэйн кино 23,24-р анги
  • 10:35
    “Давхар цагаан шугам” Олон ангит уран сайхны кино 4-р анги /давталт/
  • 11:40
    “Монголын түүх” Гадаад харилцаа /давталт/
  • 12:40
    “Зогсошгүй” Улсын Драмын Эрдмийн Театрын жүжигчин,соёлын тэргүүний ажилтан Н.Баярмаа /давталт/
  • 13:25
    “Хайрын орчлон” концерт /давталт/
  • 14:25
    Гэр бүлийн хичээл: Амьдралын зорилго алсын хараа
  • 14:35
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг /03.22/
  • 14:55
    Хүүхдийн эрх
  • 15:05
    “Дуун өв” хүүхдийн концерт
  • 15:45
    “Миний нэрийн хуудас” D-4
  • 16:15
    “Монгол хүү” зохиомж
  • 16:50
    “Амьдралын хүрд” Тэтгэмжийн даатгал
  • 17:10
    “Миний сонгосон мэргэжил” Дуу хөгжмийн багш
  • 17:40
    “Охин үр минь” теле зохиомж
  • 18:10
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр “Бүсний билэгдэл”
  • 19:10
    "Таван эгшиглэн”
  • 20:10
    “Болор цом-40” яруу найргийн наадам 1-р хэсэг
  • 21:10
    “Сургамжит өгүүллэгүүд” Ааваа уучлаарай
  • 21:15
    “Давхар цагаан шугам” Олон ангит уран сайхны кино 5-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

I/3121:40

NTV

"Улаан бал" ярилцлага

I/3117:35

NTV

"Токиогийн яаралтай тусламжийн хөдөлгөөнт тасаг" ОАК 1

I/3122:00

MN25

"Баян төгцөг" ОАК 3,4-р анги