МҮОНТ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Гүй Милка Гүй” Энэтхэг УСК 1-р хэсэг
  • 09:40
    “Монгол өв соёл” хөтөлбөр
  • 10:40
    Асуудал шийдэл
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Эгшиг бүхэн учиртай: Дан хөгжмийн бүтээлүүд Б.Шарав
  • 12:00
    “Шинэ ажилтан” Зорилтот цуврал нэвтрүүлэг /8/ давталт
  • 13:00
    “Хөх шувуу” УСК
  • 14:30
    Эдийн засгийн тойм
  • 14:50
    “Монголын баялаг 330” Увс аймаг. Тариалан сум
  • 15:30
    “12:15” Нойр
  • 16:00
    16мм үзүүлж байна: Ардын язгуур урлаг /1983 он/
  • 16:50
    Хайрлаарай: Ковидын дараах амьдралын чанар
  • 17:50
    Жайка Монголд
  • 18:10
    “Гэгээ” хөрөг нэвтрүүлэг. Жүжигчин, соёлын тэргүүний ажилтан Б.Ганхүү
  • 19:20
    “Эргэх дөрвөн цаг” Дархан-Уул аймгаас бэлтгэв
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Гэгээн үдэш” Ардын жүжигчин Л.Нацаг
  • 22:55
    “Гүй Милка Гүй” Энэтхэг УСК 2-р хэсэг
  • 00:35
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:20
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 10:30
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 10:35
    "Металионууд" Хүүхэлдэйн кино /3,4/
  • 11:00
    Бизнес мэдээ
  • 11:05
    Энтертайнмент зоне
  • 11:35
    Тасархай амт
  • 12:10
    Супер спорт
  • 12:40
    "Харанга & Пүүжээ" тоглолт
  • 15:00
    "Жазз-д зөвхөн бүсгүйчүүд" Уран сайхны кино
  • 17:05
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 17:10
    "Металионууд" Хүүхэлдэйн кино /3,4/
  • 17:35
    "Амьдрал таашаал" Эрүүл амьдралын хэв маяг
  • 18:15
    Бизнес мэдээ
  • 18:20
    Сайн уу Сайнаа
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    Мегаболл лотерей
  • 21:05
    "Орших уу эс орших уу" Үндэсний шоу
  • 23:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Хүчирхэг 11" анимэ
  • 10:20
    "Ёо ёо-г анагаах нь"
  • 12:00
    "Дэлхийн аялал" баримтат кино
  • 13:00
    "Невский" ОАК 4 бүлэг 221,22,23-р анги
  • 15:40
    "УИХ-ын цаг"
  • 16:10
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 16:30
    "Живж буй Япон" ОАК 9-р анги
  • 17:30
    "Хамаг Монгол Туургатны Улаачдын сорил-7" шинэ дугаар
  • 18:35
    "Хүчирхэг 11" анимэ
  • 19:00
    "168 цаг"тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Невский" ОАК 4 бүлэг 24-р анги
  • 21:00
    "Танайд хоноё"
  • 22:20
    "Живж буй Япон" ОАК 10-р анги
  • 23:20
    "168 цаг" тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:30
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    Танд тустай агшин
  • 07:10
    "Монгол зурхай"
  • 07:15
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 07:20
    "Зуузуугийн найзууд" 10-14-р анги
  • 08:10
    "Поли" хүүхэлдэйн кино 18-22-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө"ярилцлага
  • 11:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:25
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 11:30
    Өнөөдрийн аялал
  • 12:20
    Технологи-360: Энгийний цаана агуу
  • 12:30
    Жяюгуан цагаан хэрмийг хамгаал
  • 12:35
    "Зуузуугийн найзууд" 10-14-р анги
  • 13:25
    "Поли" хүүхэлдэйн кино 18-22-р анги
  • 14:15
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 14:35
    Нэг Монгол
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    "Тэрбумтан" шууд
  • 16:30
    Хүнсний хувьсгал лаборатор
  • 16:40
    Цаг агаарын мэдээ
  • 16:45
    "Япон орныг тольдохуй"
  • 17:00
    Чак Хак цэнгээнт нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Рийч дэ бюти" гоо сайхны нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Том толгойтын романс" уран сайхны кино
  • 20:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 20:30
    "Тоймчдын сэдэв"
  • 21:00
    "Цаг хөтөлбөр" тойм
  • 21:40
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 21:50
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "Монгол сугалаа тохирол"
  • 23:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Дэлхийн хотууд
  • 23:40
    "Үнэгний ав" 14-15-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 01:15
    Эфир завсарласан

TV9

  • 02:35
    "Будда" айлдвар сургаал
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 06:25
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 07:55
    Дорнын зурлага
  • 08:00
    "Ном хурах цаг" нэвтрүүлэг
  • 08:30
    LOL SURPRISE- Хүүхэлдэйнүүдийн ордон
  • 09:30
    Миний бэр кино контент
  • 10:20
    "Гарц" нэвтрүүлэг
  • 10:50
    "Вайкикид тавтай морил" ОАУСК /15-р анги/ давталт
  • 12:00
    "Малчин" телевиз үүсэн байгуулагдсаны 10 жилийн ойд зориулсан Улс, аймгийн алдар цолтой 256 бөхийн барилдаан
  • 17:30
    Мөрөөдөл биелдэг юм нэвтрүүлэг
  • 18:10
    After school club нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Анализ” мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 20:30
    Megaball лотерей - тохирол
  • 21:00
    "Миний нэр төр" нэвтрүүлэг
  • 21:40
    "Вайкикид тавтай морил" ОАУСК /16-р анги/
  • 23:00
    Анализ мэдээллийн тойм хөтөлбөр
  • 00:30
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 02:05
    "Будда" айлдвар сургаал

C1

  • 08:00
    C1 зураглал
  • 08:10
    "Танхай тээгч" МУСК
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 11:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:30
    "Домгийн аялгуу" Тоглолт
  • 13:00
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 13:10
    "Хоолондоо" СОАК S2 16-р анги
  • 14:20
    "Хоолондоо" СОАК S2 17-р анги
  • 15:30
    "Гайхамшигт жижгхэн хүмүүс" Шоу №4 /давталт/
  • 16:40
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:50
    "Карибын чимээгүй баялаг" Баримтат кино
  • 17:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 18:00
    "Алганы хээ" ток шоу Ардын жүжигчин Д.Гүрсэд /давталт/
  • 19:20
    Улсын их хурлын цаг
  • 19:50
    "Цор ганц" УСК /давталт/
  • 21:20
    "Реакц" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 22:00
    "2-Р СУВАГ" нэвтрүүлэг
  • 23:00
    "Гадны хүн" УСК
  • 00:50
    Жүдо бөхийн "Almada-Grand Prix-2023"
  • 03:30
    Эфир завсарласан

NTV

  • 02:05
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 03:00
    "Морин өртөө" 2.2
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    "Хятадын шилдэгүүд" нэвтрүүлэг 3, 4
  • 06:50
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 2.21-2.25
  • 07:15
    "Маша баавгай хоёр" хүүхэлдэйн кино 16-19
  • 07:50
    "Пик, Вик, Пак" хүүхэлдэйн кино 21,22
  • 08:20
    "Дорд бурханы хүүхдүүд" ОАК 11
  • 09:30
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 10:20
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 11:25
    Цаг агаар
  • 11:30
    "Жим" баримтат кино
  • 12:20
    ДВ "Германд үйлдвэрлэв" нэвтрүүлэг
  • 12:50
    " Аав хүү хоёр минь" УСК
  • 14:55
    Цаг агаар
  • 15:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг 45
  • 16:05
    Цаг агаар
  • 16:10
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 2.21-2.25
  • 16:35
    "Надыын аав мангар" МУСК
  • 18:00
    "Нууцлаг хөргөгчний тулаан" нэвтрүүлэг 2.1
  • 19:15
    "Хөгжлийн замаар" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Цаг агаар
  • 20:10
    "Дорд бурханы хүүхдүүд" ОАК 12
  • 21:40
    "Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж" МУСК
  • 00:05
    " Facebook од" МУСК
  • 01:35
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 02:20
    "Дурлалын гэмт хэрэг" МУСК
  • 04:00
    Эфир завсарлав

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 6.19-р анги
  • 07:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 2.49-52-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:25
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:40
    "Вампи" хүүхэлдэйн кино 1,2-р анги
  • 09:00
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.5,6-р анги
  • 09:25
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 09:45
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хайрын тойрог" ОАК 95,96-р анги
  • 11:25
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Хязгааргүйн цаана" тоглолт
  • 13:00
    "Монголд нэг удаа" контент
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Тахианы махны хөнөөл" баримтат кино
  • 15:05
    "Гал тогоо" шоу нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Мөрдөгч" ОАК 11-р анги
  • 16:45
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 3.1-4-р анги
  • 18:30
    "Үлэг гүрвэлийн адал явдал" хүүхэлдэйн кино 1.7,8-р анги
  • 19:00
    "Булцгар найзууд" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 19:30
    "Хайрын тойрог" ОАК 97,98-р анги
  • 21:00
    "Түнэр харанхуй" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Солирт хүрэхүй" баримтат кино
  • 23:05
    "Өнгөрсөнд зорчсон тэмдэглэл" ОАК 18-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-10,11,12-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 3,4-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-20-р анги
  • 10:30
    "5 Алтан Цагариг" баярын тусгай дугаар
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 3-13,14,15-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 5,6-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 2-21-р анги
  • 17:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 18:00
    "Гарчиг" уран зохиолын нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Ройтерс 7 хоног /тойм/
  • 20:00
    "The Masked singer" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Атаман охин"-ОАК 4-р анги
  • 23:00
    "Парадисо"- Кино нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Тод магнай" МУСК
  • 07:40
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 7-12-р анги
  • 09:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 11:00
    "6/42 Лотто" хонжворын 12 дахь тохирол /шууд/
  • 11:15
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 12:00
    "Онцгой мөрдөгч" СОАК 15,16-р анги
  • 14:10
    "Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 33-р анги
  • 14:25
    Хар хайрцаг
  • 15:25
    "Цам" баримтат кино
  • 16:15
    "Ардын буйдан" нэвтрүүлэг дугаар-1
  • 17:45
    "Хичээлдээ очих замд" баримтат кино 2-р хэсэг
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Аппрентис Монгол" бизнесийн реалити нэвтрүүлэг дугаар-8
  • 22:00
    "Тэнгэрээс буусан од" МУСК
  • 00:15
    "Терабитиа хүрэх гүүр" УСК
  • 01:50
    Миний Монголын соёл
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:30
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:35
    "Тос даасан Монгол айл" нэвтрүүлэг
  • 07:35
    "Эрэл" сурвалжилга
  • 08:15
    "Зэвүүн яриа" нэвтрүүлэг
  • 09:35
    "Үд дундын болзоо" СОАУСК 13-15-р анги
  • 13:00
    "Санаандгүй" УСК
  • 14:40
    "Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    "Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
  • 16:10
    "Алиса юу хийхээ мэднэ" хүүхэлдэйн кино 13-15-р анги
  • 17:30
    "Бизнесийн амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Уулзах цэг" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Хөрш баавгайнууд гэртээ харьсан нь" УСК
  • 20:40
    "Дайлъя" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тавилан" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "За сайн уу Оксана Соколова" УСК
  • 00:00
    "Аймар яриа" нэвтрүүлэг
  • 01:00
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    Баримтат кино
  • 06:55
    "Насны хань" ХОАК 12-р анги давталт
  • 07:40
    Зуузуугийн найзууд
  • 08:00
    Хөгжмийн завсарлага
  • 08:15
    Хүүхэлдэйн кино
  • 08:30
    Монголчууд" өв соёлын цаг
  • 09:00
    "Баллуур" нэвтрүүлэг
  • 09:40
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:30
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Баялаг бүтээгч" ярилцлагын цаг /Тахиан аж ахуй/
  • 11:15
    "B sound продакшн" 10 жил нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Залгамж" өв соёлын цаг
  • 12:00
    "E-Project" нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/ давталт
  • 13:00
    "Насны хань" ХОАК 13-р анги
  • 13:50
    Хөгжмийн завсарлага
  • 14:00
    "Монгол брэнд-Морин өртөө 2022" уралдаан дугаар 29 давталт /1-р хэсэг/
  • 14:30
    "Адуучин тэмцээн"
  • 16:00
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 16:30
    "Монгол брэнд-Морин өртөө 2022" уралдаан дугаар 29 давталт /2-р хэсэг/
  • 17:00
    "Монгол брэнд-Морин өртөө 2022" уралдаан дугаар 30
  • 18:00
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Амрыг эрье" ЦЕГ-с бэлтгэв
  • 19:00
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:35
    "Морьтон монгол" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Fact&Expert-Факт&Эксперт" Тойм мэдээллийн хөтөлбөр
  • 22:00
    "Баялаг бүтээгч" ярилцлагын цаг /Тахиан аж ахуй/
  • 22:15
    "Хайрын дон" УСК
  • 23:55
    "Fact&Expert-Факт&Эксперт" Тойм мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:55
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 01:45
    "Хоригдогсод (Prisoners)" УСК
  • 04:15
    "Сайн хөвгүүд (Good Boys)" УСК
  • 05:45
    "Хоёр амь" МУСК
  • 07:15
    "Амьдрал төсөл" МУСК
  • 08:50
    "Дурсаж яваарай" МУСК
  • 10:10
    "Намрын синдром" МУСК
  • 11:50
    "Салъя, Вася! (Гуляйь Вася!)" УСК
  • 13:35
    "Ямакаси (Yamakasi)" УСК
  • 15:10
    "Сиберг (Seberg)" УСК
  • 17:00
    "Цезарь мандтугай (Hail, Caesar!)" УСК
  • 19:00
    "Долоо дахь хүү (The Seventh Son)" УСК
  • 21:00
    "Мангас хардаг охин" аниме (I.11,12-р анги)
  • 22:05
    "Хотын ангууч (City Hunter)" УСК
  • 00:10
    "Аавын өглөөний цай (Завтрак у папы)" УСК
  • 01:45
    Эфир дуусна.

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 11-20-р анги
  • 09:00
    Миний гэр бүлийн баяр ХОАК 34,35-р анги
  • 10:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:00
    B-Sound продакшн 10 жил
  • 11:30
    Торны цаадах амьдрал СОАК 11,12-р анги
  • 14:40
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Орчин үеийн судлаачид: Аялалын эхлэл /Modern Explorers - The Journey Begins/ Баримтат кино
  • 15:50
    Торны цаадах амьдрал СОАК 13-р анги
  • 17:30
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 17:50
    B-Sound продакшн 10 жил
  • 18:20
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 21-25-р анги
  • 19:00
    Хар шидийн дайн 1-р бүлгийн 8,9,10-р анги
  • 20:20
    Эрүүл хүнс: Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
  • 21:00
    Орчин үеийн судлаачид: Диваажин хүлээж байна /Modern Explorers - Paradise Waiting/ Баримтат кино
  • 22:00
    Индиан азарга /Indian horse/ УСК
  • 00:00
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Хүний цаана" МУСК
  • 10:50
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 11:00
    "Учралын баяр" үзүүлж байна
  • 12:00
    "Найруулагч Баатар" хөрөг нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Тэрбумтан нэвтрүүлгийн шууд тохирол
  • 14:40
    "БИДНИЙ ДУНДАХ НЭГНИЙ ТӨЛӨӨ САН" үзүүлж байна
  • 15:00
    "Single lady-1" МУСК
  • 16:50
    "Single lady-2" МУСК
  • 18:40
    "Single lady-3" МУСК
  • 20:30
    "Ус суваг" үзүүлж байна
  • 21:00
    "Ай Ёо" ток шоу
  • 22:00
    "Нэхүүл"МУСК
  • 23:50
    TV7 төгсгөл

Eco Channel

  • 08:00
    Эко зөвлөгөө
  • 08:10
    "Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:00
    Хүүхдийн цаг
  • 11:00
    "Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
  • 13:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 14:00
    Баримтат кино
  • 15:00
    "Grand care" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Эко хэрэглээ" нэвтрүүлэг
  • 15:45
    Эко зөвлөгөө
  • 16:00
    Хүмүн стори
  • 17:00
    "Би чамд хайртай " МУСК
  • 19:00
    Эко ТВ цоморлог
  • 19:35
    Эко зөвлөгөө
  • 19:45
    Эко хэрэглээ
  • 20:00
    "Айл гэрдэх үү?" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Wine talк " нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Эко ТВ цоморлог
  • 22:00
    "Wine talк " нэвтрүүлэг
  • 22:45
    "Морьтой ч болоосой" МУСК
  • 00:00
    Сайхан амраарай

Dream

  • 06:59
    Цаг хэд болж байна вэ?
  • 07:00
    "Бяцхан автобус Таёо" V.5-10
  • 08:35
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Learn to Draw - Гар зураг гоё I.13
  • 09:10
    Learn to Draw - Дүүдлийн байшинд 45-46
  • 09:15
    Learn to Draw - Зурж сурцгаая 97
  • 09:20
    Learn to Draw - Харандаагаа аваад зурцгаая ABC - J
  • 09:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" II.17-20
  • 10:00
    "Диваажингийн Дизайнеруудын баг" 9-13
  • 12:30
    "Зуузуугийн найзууд" 6-10
  • 13:30
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" II.21-24
  • 14:00
    "Авьяаслаг багачууд" нэвтрүүлэг
  • 14:35
    Да Винчи - Та нар мэдэх үү? III.17
  • 14:50
    Да Винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд II.43
  • 15:05
    "Хэхэ панда, Лута тахиа хоёр" 7-12
  • 16:35
    "Ноён талхны үсчний газар" I.36-39 II.1
  • 18:00
    Zoomoo - Цэлцэгнүүрийн ертөнцөөр 16
  • 18:15
    Zoomoo - Паулатай хамт тоолцгооё III.16
  • 18:30
    Маамуу - Тоглоомын төлөвлөгөө I.66
  • 18:45
    Маамуу - Таньдаг загас
  • 19:00
    "Шидтэнүүдийн клуб" V.18-20
  • 20:30
    "Тавтай нойрсоорой" нэвтрүүлэг
  • 20:50
    "Үлгэрийн цаг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Хүчирхэг Хэнри" V.12-16
  • 23:00
    Эфир хаах

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 08:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /давталт/
  • 10:00
    “Амрыг эрье” ЦЕГ-ын Дуудлага студиэс бэлтгэв /давталт/
  • 10:20
    Цаг агаар
  • 10:30
    Орон нутгийн мэдээ /давталт/
  • 10:50
    Зураглал
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    Эдийн засгийн тойм /давталт/
  • 11:40
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-наас бэлтгэв
  • 12:10
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг: Монгол авдар
  • 13:00
    Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь: Туркээс – Герман хүрэх зам 9-р хэсэг
  • 14:00
    “Шинэ ажилтан” Зорилтот нэвтрүүлэг-8 /давталт/
  • 15:00
    Мэдээ /давталт/
  • 15:20
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 15:50
    Эдийн засгийн тойм /давталт/
  • 16:10
    Орон нутаг /давталт/
  • 16:30
    МҮОНТ-ийн Алтан сан хөмрөг : “Эх хэл минь” Хархорумын бичээсүүд
  • 17:00
    Дэлхийн 80 гайхамшгаар аялсан нь: Босниноос –Франц- Францаас гэртээ хүрсэн нь 10-р хэсэг
  • 18:00
    Эх орны төлөө
  • 18:30
    Асуудал шийдэл /давталт/
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    “Би Монгол хүн” Театр урлагийн нэрт зүтгэлтэн, Урлаг судлалын ухааны доктор Б.Зориг
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    “Шинжлэх ухааны цаг” хөтөлбөр
  • 21:50
    Цаг агаар
  • 22:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:30
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Үнэгний ав ОАК 26,27-р анги
  • 10:30
    Хот нэвтрүүлэг
  • 10:55
    Бизнес мэдээ
  • 11:00
    Тэрбумтан шууд тохирол
  • 12:30
    Тань руу нүүж явна МУСК
  • 14:00
    Бизнес цаг
  • 14:10
    Хуйрнан шуугигч хүүхдийн бөхийн барилдаан
  • 15:20
    Үнэгний ав ОАК 28,29,30-р анги
  • 17:40
    Бизнес цаг
  • 17:50
    Монголын сайхан орноор
  • 18:00
    Мөнхтөрийн цаг
  • 18:40
    Бизнес мэдээ
  • 18:45
    Өөртөө итгэлтэй өөдрөг бай
  • 19:00
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • 19:40
    Хөдөөгийн баясгалан МУСК
  • 21:00
    7 хоногийн тойм хөтөлбөр
  • 21:30
    Тэрбумтан шууд тохирол
  • 23:10
    Эфир завсарлага

NBA TV SPS

  • 00:00
    NBA: Bucks vs Pacers Tape
  • 02:00
    Marquee Matchup
  • 04:00
    Marquee Matchup
  • 06:00
    Marquee Matchup
  • 08:00
    The Buzzer №15
  • 09:00
    NBA Action №14
  • 09:30
    NBA (Шууд) Л.А Лэйкерс - Бостон 2022-23
  • 12:00
    NBA: Торонто - Голден Стэйт 2022-23
  • 14:00
    NBA: Милуоки - Индиана 2022-23
  • 16:00
    The Buzzer №15
  • 17:00
    NBA: Нью Йорк - Бостон 2022-23
  • 19:00
    NBA Gametime №71
  • 19:30
    NBA Action №15
  • 20:00
    NBA: Торонто - Портланд 2022-23
  • 22:00
    NBA: Л.А Лэйкерс - Бостон 2022-23

SPS Global

  • 01:15
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    FIFA WC: Шөвгийн 16, Португал - Швейцар
  • 11:00
    LaLiga World №25
  • 11:30
    Ла Лиг: Жирона - Барселона 19-р тойрог
  • 13:30
    LaLiga Show №19
  • 14:00
    Ла Лиг: Севийя - Эльче 19-р тойрог
  • 16:00
    FIFA WC: Шөвгийн 16, Марокко - Испани
  • 19:00
    Даймонд Лигийн тойм №9
  • 20:00
    LaLiga Fans №4
  • 20:30
    Football Talk №25
  • 22:00
    LaLiga Show №19
  • 22:30
    Production time
  • 22:45
    LaLiga (Шууд) Pre-Game Show №40
  • 23:05
    Ла Лиг (Шууд): Осасуна - Атлетико 19-р тойрог

SPS National

  • 00:00
    NBA Talk №15
  • 01:30
    Production time
  • 01:50
    FA Cup (Шууд): Престон - Тоттенхем 4-р шат
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    NBA: Миннесота - Дэнвэр 2022-23
  • 11:00
    "Non stop" Season 2: Queen of Ura Nage - Дугаар 3
  • 12:00
    Бөх (Шууд): Малчин телевизийн 10 жилийн ойд зориулсан барилдаан
  • 20:00
    Үндэсний бөхийн тойм №13
  • 20:30
    Аваргуудын Лигийн сэтгүүл №6
  • 21:00
    Production time
  • 21:20
    FA Cup (Шууд): Брайтон - Ливерпүүл 4-р шат
  • 23:30
    Үндэсний бөхийн тойм №9

Bloomberg TV MGL

  • 08:00
    Сая долларын суутан нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
  • 09:00
    ДАВОС 2023 тусгай хөтөлбөр
  • 10:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 10:30
    Ногоон ирээдүй нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Байршил нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 12:00
    Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
  • 12:50
    Аялагч нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 13:30
    Боломжгүйг өөрчлөх төсөл нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 14:30
    Future of work нэвтрүүлэг
  • 14:40
    Гоо сайхны бизнес нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Хүн төрөлхтний түүх нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Тусгай урилгаар нэвтрүүлэг
  • 16:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 16:30
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 17:00
    Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Goldman Sachs: 150 жилийн замнал нэвтрүүлэг
  • 17:50
    Прогноз нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Ярилцах цаг нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 19:30
    Хувцас загварын бизнес нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
  • 20:30
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 21:00
    ДАВОС 2023 тусгай хөтөлбөр
  • 22:00
    Амралтын цэнэг хөтөлбөр
  • 22:30
    Ногоон ирээдүй нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Уул уурхайн индекс хөтөлбөр
  • 23:30
    Америкийг бүтээсэн автомашинууд

SPS Plus

  • 00:00
    UFC: Лемос - Андраж
  • 01:20
    Ла Лиг (Шууд): Севийя - Эльче 19-р тойрог
  • 03:30
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UFC 271: Адесанья - Виттэйкер 2
  • 12:00
    UFC 274: Оливейра - Гэйжи
  • 14:30
    UFC: Волков - Розенструйк
  • 17:30
    UFC 278: Усман - Эдуардс
  • 20:00
    WWE Smackdown 1222
  • 22:00
    UFC 277: Пена - Нунес 2

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Өглөөний аялгуу
  • 08:15
    Шурикт тохиолдсон явдал Ы ажиллагаа УСК
  • 09:50
    Нийтийн дууны цаг
  • 10:00
    Эдийн засгийн цаг
  • 10:30
    Бизнес мэдээ
  • 10:45
    Хурдан морины түүх нэвтрүүлэг /Сэргэлэнгийн хээр/
  • 11:05
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:10
    Дуундаа жаргалтай дэлхий нэвтрүүлэг /Дуучин Ө.Лууяа/
  • 11:50
    Хүний заяа хөрөг нэвтрүүлэг /МУСГЗ Б.Гантигмаа/
  • 12:40
    Бренд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Тэрбумтан нэвтрүүлгийн тохирол /шууд/
  • 14:30
    Дэлхийн алдартнууд цуврал нэвтрүүлэг
  • 14:45
    Бизнес хөтөч
  • 15:00
    Баруун бүсийн уралдаан -2021 /Азарга, соёолон, даага/
  • 16:20
    Таван эрдэнэ тоглолт /МУГЖ Г. Бямбажаргал/
  • 17:50
    Өндөр чансаа
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 18:30
    УИХ-ын цаг
  • 19:00
    Малчин түмэндээ кино концерт / СТА Ч.Алтантүлхүүр/
  • 19:35
    Загварын ертөнц нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг /МУТМУ Э. Эрдэнэчулуун/
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:30
    Спортын дууны түүх цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:00
    Кавказад болсон явдал УСК
  • 23:20
    Өв соёл нэвтрүүлэг /Тэмээн уралдаан/
  • 23:50
    Нийтийн дууны цаг
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Хөгжилтэй гэр бүл" ОАК 27-31-р анги
  • 10:10
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 4-р анги
  • 11:20
    "Огторгуй мэт хайр" ОАК 23-25-р анги
  • 13:40
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 102-104-р анги
  • 15:20
    "Вангуард ажиллагаа (Vanguard)" УСК
  • 17:20
    "Цагдаагийн их сургууль" ОАК 5-р анги
  • 18:30
    "Огторгуй мэт хайр" ОАК 26-р анги
  • 19:30
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 105, 106-р анги
  • 21:00
    "Барьцаа (Pawn)" УСК
  • 23:10
    "Огторгуй мэт хайр" ОАК 26-р анги
  • 00:10
    "Төмсөн одны нөлөө" ОАК 105, 106-р анги

SPS Prime

  • 00:00
    Inside Serie A №20
  • 00:30
    Serie A (Шууд): Pre-Game Show №48
  • 00:50
    Serie A (Шууд): Кремонезе - Интер 20-р тойрог
  • 02:55
    Аваргуудын лигийн тойм №6
  • 03:50
    FA Cup (Шууд): Ман Ютд - Ридинг 4-р шат
  • 06:00
    Эфир завсарлав
  • 09:00
    UCL: Ювентус - Бенфика 2-р тойрог
  • 11:00
    NBA (Шууд): Торонто - Портланд 2022-23
  • 13:30
    Serie A: Кремонезе - Интер 20-р тойрог
  • 15:30
    Football Talk №25
  • 17:00
    FA Cup: Ман Ютд - Ридинг 4-р шат
  • 19:00
    Serie A (Шууд): Pre-Game Show №49
  • 19:20
    Serie A (Шууд): Милан - Сассуоло 20-р тойрог
  • 21:30
    Serie A (Шууд): Pre-Game Show №50
  • 21:50
    Serie A (Шууд): Ювентус - Монца 20-р тойрог

TM

  • 08:00
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 08:50
    "Фермийн хүүхдүүд" хүүхэлдэйн кино
  • 09:30
    Бизнесийн амжилт
  • 10:00
    Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
  • 10:30
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:40
    "Нээлттэй сэдэв" нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Зарын цаг
  • 11:05
    Цаг агаар
  • 11:10
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 12:20
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 12:55
    Зарын цаг
  • 13:00
    "Ая дууны мэндчилгээ" шууд нэвтрүүлэг
  • 14:20
    Бизнесийн амжилт
  • 14:55
    Зарын цаг
  • 15:00
    "Нандинэрдэнэ" МУСК
  • 16:30
    "Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
  • 16:50
    ТМ өдрийн хөтөлбөр
  • 17:25
    Зарын цаг
  • 17:30
    "Эрдмийн хэт" Шинжлэх ухаан, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг :Уураг
  • 18:00
    IN TOUCH
  • 18:30
    "Сайн мэдээ"Пастор ТАРАС СЕНЬТАЙ хамт
  • 19:00
    Зарын цаг
  • 19:05
    "Хэцүү даалгавар" МУСК
  • 20:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 20:30
    "Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөрийн тойм
  • 21:20
    "Пяо Шуай" ОАК 28-р анги
  • 22:15
    Зарын цаг
  • 22:20
    "Шарук хааны амьдрал" Энэтхэгийн УСК
  • 00:00
    Эфир завсарлана

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Уухай: Шагайн харваан хүндэт мэргэн Ч. Бархас агсны дурсамж нэвтрүүлэг
  • 07:45
    Монголын спортын түүх
  • 08:45
    Бөхийн хууч: Монгол улсын начин Б. Онх
  • 09:15
    Миний мөрөөдөл
  • 09:45
    “Нийтийн хөлбөмбөг-Орон нутагт” Архангай аймгаас бэлтгэв
  • 10:00
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 10:40
    Адуучин
  • 11:40
    “Спорт-Бага үд” нэвтрүүлэг
  • 12:30
    Чингис мастер кросс-2022 уралдаан 2-р хэсэг / Спорт таны амралтанд/
  • 13:30
    “Чөлөөт бөх 60” Монголын чөлөөт бөхийн алтан үеийн ахмад тамирчид оролцов цуврал-7 /Спорт таны амралтанд/
  • 14:55
    Дартсын улсын аварга шалгаруулах тэмцээний шигшээ тоглолтууд-шууд
  • 21:05
    Бахархал
  • 21:35
    “Нийтийн хөлбөмбөг-Орон нутагт” Хэнтий аймгаас бэлтгэв
  • 21:50
    Спорт хобби: Хөлбөмбөг сонирхогч Л. Энхтөр
  • 22:20
    Спорт цаг үе
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 08:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    УИХ-ын чуулган
  • 15:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 15:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:40
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 15:50
    Иргэний индэр
  • 16:00
    Ярих өнцөг
  • 17:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 17:20
    "Төв цэг" Дэлхийн эдийн засгийн тойм
  • 17:40
    Иргэний индэр
  • 17:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    УИХ-ын цаг
  • 18:30
    Иргэний индэр
  • 18:40
    "76:1" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Төв цэг" 7 хоногийн тойм
  • 19:30
    "Төв цэг" дэлхийн тойм
  • 20:00
    Ярих өнцөг
  • 21:00
    "Хот" нэвтрүүлэг
  • 21:20
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 21:30
    "76:1" нэвтрүүлэг
  • 21:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    Ярих өнцөг
  • 23:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 08:00
    Түмэнд түгээе
  • 08:15
    Мөнхөд жаргаарай
  • 09:00
    Танайд мод тарья
  • 09:30
    Өглөөний зочин
  • 10:00
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 13-р анги
  • 10:45
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    Харах өнцөг
  • 11:30
    Татарын Дээрхий цуврал-6
  • 11:45
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Ая дууны захиалгат мэндчилгээ
  • 13:55
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    ТВ-Клиник
  • 14:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 15:00
    Түмэнд түгээе
  • 15:05
    Хүний цаана МУСК
  • 16:35
    Түмэнд түгээе
  • 16:40
    Монголын зам: Дэргэд байгаа түүх
  • 16:55
    Монгол хүний үнэ цэнэ
  • 17:45
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Гайхамшигт амьдрал ОАК 14-р анги
  • 18:45
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Хүн чанар
  • 19:45
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    Тархи сэрэхүй
  • 20:30
    Монголын сайхан ээжүүд
  • 20:45
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    МОНГОЛ ЭР ХҮН
  • 21:30
    Татарын Дээрхий цуврал-7
  • 21:45
    Түмэнд түгээе
  • 22:00
    Хөхөө гэрлэх дөхлөө МУСК
  • 23:15
    Монгол аялгуу
  • 00:00
    Эфир завсарлав

MNB Гэр Бүл

  • 10:00
    “MNB ГЭР БҮЛ” сувгийн хөтөлбөрийн бодлого, агуулга – танилцуулга шторк
  • 10:10
    “MP PORSE” хүүхэлдэйн кино 1-р анги
  • 10:35
    “Давхар цагаан шугам” Олон ангит уран сайхны кино 6-р анги /давталт/
  • 11:45
    “Болор цом-40” яруу найргийн наадам 2-р хэсэг /давталт/
  • 12:45
    “Алтан үеийн дуунууд” 1-р хэсэг /давталт/
  • 13:45
    Гэр бүлийн хичээл: Гэрлэлт ба үүрэг хариуцлага
  • 14:05
    Хүүхдийн эрх
  • 14:15
    “Жив жив” хүүхдийн нэвтрүүлэг /03.22/
  • 14:35
    “Босох тэнхэл” /01.09/
  • 15:05
    “Сонирхолтой одон орон” /04.15/
  • 15:50
    12/15 Өсвөр насныханд зориулав: “Дотуур байр”
  • 16:20
    "Эгшиг бүхэн учиртай" Вальс
  • 16:50
    “Том ахын аялал” Байгаль экологийн танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:20
    “Миний ээж багш” зохиомж
  • 17:45
    “Аяллын тасалбар” Швейд орноор
  • 18:15
    “Би монгол хүн” Техникийн ухааны магистр, мэргэшсэн инженер О.Лувсандорж
  • 18:55
    “Алтан үеийн дуунууд” 2-р хэсэг
  • 19:55
    “Болор цом-40” яруу найргийн наадам 3-р хэсэг
  • 20:55
    “Үлгэрийн цаг” Бяцхан Маяа
  • 21:10
    “Давхар цагаан шугам” Олон ангит уран сайхны кино 7-р анги
  • 22:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

I/3121:40

NTV

"Улаан бал" ярилцлага

I/3117:35

NTV

"Токиогийн яаралтай тусламжийн хөдөлгөөнт тасаг" ОАК 1

I/3122:00

MN25

"Баян төгцөг" ОАК 3,4-р анги