МҮОНТ

  • 07:00
    “Өглөө” хөтөлбөр
  • 09:00
    Хөгжлийн банкны зээлийн асуудлаарх нээлттэй сонсгол /шууд/
  • 13:00
    “Сүүлчийн сэргийлэгч” 3-р анги
  • 13:40
    Алтан сан хөмрөгөөс: Эх өв
  • 14:00
    Хөгжлийн банкны зээлийн асуудлаарх нээлттэй сонсгол /шууд/
  • 18:00
    “Путораны Өндөрлөг” баримтат кино
  • 18:25
    Эрүүл мал-Монголын баялаг
  • 18:35
    Эх өв: “Уламжлалт арьсан урлал-урлаг” 2-р хэсэг
  • 19:05
    Том ахын аялал: Байгаль экологи, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 19:35
    Томилолтоос ирлээ /Говь-Алтай аймгаас бэлтгэв/
  • 19:55
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Нээлттэй хором” нийгмийн ток шоу /шууд/
  • 22:10
    “Эрт нахиалсан сарнай” УСК 4-р анги
  • 23:30
    Эфир завсарлав

UBS-1

  • 06:48
    UBS эхлэл
  • 07:00
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    Өглөөний мэнд УЛААНБААТАР хөтөлбөр
  • 09:00
    Кофе юу? Цай юу?
  • 10:15
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 10:25
    Бизнес мэдээ
  • 10:30
    "Зорге" олон ангит кино /8/
  • 11:25
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 11:35
    "Пиквик" Хүүхэлдэйн кино /4/
  • 12:00
    "Чин сэтгэл" олон ангит кино /13/
  • 13:10
    "Үзэсгэлэнт Япон орноор" Баримтат кино /39/
  • 14:00
    Монгол сугалаа - шууд тохирол
  • 15:00
    Мэргэжлийн сумогийн Хару башё
  • 17:00
    "Нарны садан" УСК Бүх IPTV-д
  • 17:20
    Бизнес цаг
  • 17:25
    "Пиквик" Хүүхэлдэйн кино /4/
  • 17:50
    EXIT зар сурталчилгаа
  • 17:55
    "Чин сэтгэл" олон ангит кино /14/
  • 19:05
    VIP CAR WASH үзүүлж байна
  • 19:15
    UBS Энэ долоо хоногт
  • 19:30
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    "Зорге" олон ангит кино /9/
  • 21:50
    СИТИ НАЙТ - Үдшийн хөтөлбөр
  • 22:55
    "Нарны садан" УСК Бүх IPTV-д
  • 23:15
    Сумо тойм
  • 23:45
    СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:45
    UBS завсарлага

MN25

  • 07:30
    Эфир. Эхлэл
  • 08:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 09:30
    "Хүчирхэг 11" анимэ
  • 10:20
    "Дэлхийн аялал" баримтат кино
  • 11:10
    "Аалзны тор" ОАК 1 бүлэг 5-р анги
  • 12:10
    "Гарц" нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "Баримтат кино"
  • 14:40
    "Шинэ өдөр" ярилцлага
  • 15:00
    "25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Бяцхан танин мэдэхүй"
  • 15:40
    "Дэлхийн аялал" баримтат кино
  • 16:50
    "Ондоо амьдрал" ОАК 5-р анги
  • 17:40
    "Хүчирхэг 11" анимэ
  • 18:05
    "Сонин хачин"
  • 18:30
    "Бизнес тайм"
  • 19:00
    "25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    "Аалзны тор" ОАК 1 бүлэг 6-р анги
  • 21:00
    "New wave"
  • 21:30
    "Ондоо амьдрал" ОАК 6-р анги
  • 22:20
    "Урт цагааны гудамж"
  • 00:20
    Эфир завсарлага

TV5

  • 06:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 07:00
    Цаг агаарын мэдээ
  • 07:05
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 07:10
    "Монгол зурхай"
  • 07:15
    Бизнес мэдээ
  • 07:20
    "Үнэгний ав" 43-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 08:15
    "Шидэт харандаа"хүүхдийн нэтрүүлэг
  • 08:30
    "Поли" хүүхэлдэйн кино S2 25-р анги
  • 08:40
    "Хэхэ панда ба Лута тахиа" хүүхэлдэйн кино 28-р анги
  • 09:00
    "Гэгээн өглөө" ярилцлага
  • 11:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 11:35
    "Амьдралын тойрог" 3-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 13:00
    Мэдээ
  • 13:20
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:30
    "Эрүүл амьдарцгаая-эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг"
  • 14:00
    "Чак Хак" цэнгээнт танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 14:50
    "Танд тустай агшин" зарын цаг
  • 14:55
    Дэлхийн анир
  • 15:00
    Мэдээ
  • 15:25
    Цаг агаарын мэдээ
  • 15:30
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 17:00
    Даваадалай 2023
  • 17:10
    Кидс тайм
  • 17:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 17:45
    Цаг агаарын мэдээ
  • 17:50
    Танд тустай агшин
  • 17:55
    Бизнес мэдээ
  • 18:00
    "Хэхэ панда ба Лута тахиа" хүүхэлдэйн кино 29-р анги
  • 18:10
    "Миний найз Монголхүү" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 18:30
    "Шидэт харандаа"хүүхдийн нэтрүүлэг
  • 18:50
    "Поли" хүүхэлдэйн кино S2 26-р анги
  • 19:00
    Мэдээ
  • 19:20
    "Амьдралын тойрог" 4-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 20:55
    Цаг агаарын мэдээ
  • 21:00
    Цаг хөтөлбөр
  • 21:55
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 22:00
    "Монгол сугалаа танилцуулга"
  • 23:00
    "Үнэгний ав" 44-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • 00:00
    Түмний эх үзүүлж байна
  • 01:30
    Ройтерс үзүүлж байна - Фэйшн шоу
  • 01:40
    Эфир завсарласан

TV9

  • 01:50
    "Будда" айлдвар сургаал
  • 05:00
    Тоглолтын цаг
  • 05:50
    Дорнын зурлага
  • 06:00
    Үер МУСК
  • 07:30
    Тоо юу сүлд үү аяллын нэвтрүүлэг
  • 08:30
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:30
    Надо тулаан хүүхэлдэйн кино /28-р анги/ давталт
  • 10:00
    Ном хурах цаг
  • 10:30
    Боломж нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 11:10
    Нууцлаг Жүжү /11-р анги/
  • 11:30
    Эрүүл мэндийн цаг-давталт
  • 11:50
    Утсан хүүхэлдэй ОАУСК / 77.78-р анги/-давталт
  • 13:00
    Гадаад мэдээ
  • 13:20
    Аман хуур МУСК
  • 14:20
    АХА цэнгээнт нэвтрүүлэг-давталт
  • 15:00
    Энэ өдөр мэдээ
  • 15:10
    Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Бөхийн тойм нэвтрүүлэг
  • 16:30
    "Надо тулаан" хүүхэлдэйн кино /29-р анги/
  • 17:00
    "Энэ өдөр" мэдээ
  • 17:10
    К Pop цаг
  • 18:00
    "Монгол коммент" шууд нэвтрүүлэг
  • 19:00
    “Энэ өдөр” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "Нууцлаг Жүжү" хүүхэлдэйн кино /12-р анги/
  • 21:00
    Хэлэлцүүлэг
  • 21:40
    Утсан хүүхэлдэй ОАУСК /79.80-р анги/
  • 23:00
    "Энэ өдөр" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 00:05
    Нүдэн сондор МУСК

C1

  • 08:00
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
  • 09:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 09:50
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 10:00
    "Ус дээшээ урсдаг" МУСК 11-р анги
  • 11:00
    Таны эрүүл мэндэд
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд тохирол
  • 12:40
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 58,59-р анги
  • 13:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 13:20
    Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав.../давталт/
  • 14:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 14:30
    "Бяцхан эмч МакСтаффинс" Хүүхэлдэйн кино S3-32-р анги
  • 15:00
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    "Яаралтай тусламжийн тасаг" ХОАК 42-р анги
  • 16:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 16:30
    "Харь орны шоронд" Баримтат кино 25-р анги
  • 17:20
    Нано бальзам үзүүлж байна
  • 17:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:00
    "Жан Уг Жон" СОАК 16-р анги
  • 19:20
    "Хүчирхэг тоглогчид" Хүүхэлдэйн кино 59-р анги
  • 19:30
    "C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:30
    "VIP" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Шувууны нүдээр Баримтат кино
  • 21:30
    "Филин" ОАК 24-р анги
  • 22:30
    "Жан Уг Жон" СОАК 16-р анги /давталт/
  • 23:40
    Эфир завсарласан

SBN

  • 08:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    Монголын өглөө
  • 09:30
    Нахиа
  • 10:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 10:30
    Бизнес аялал
  • 11:00
    Монголын өглөө
  • 11:30
    Business time
  • 12:00
    Чингэлэг-1 ОАК
  • 13:00
    Тэрбумтан нэвтрүүлгийн тохирол
  • 14:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Адтай жаал-167
  • 15:30
    Business time
  • 16:00
    Надад итгээрэй
  • 16:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:00
    Хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    Нахиа
  • 18:00
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    24 цаг-27 ОАК
  • 19:30
    Korean doctors
  • 20:00
    Хүнсний хувьсгал
  • 20:30
    SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Чингэлэг-2 ОАК
  • 22:30
    24 цаг-27 ОАК
  • 23:30
    Эфир хаасан

NTV

  • 01:30
    Мэдээ
  • 02:20
    "Тэмээн аялал" нэвтрүүлэг 6
  • 03:10
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 04:00
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 3.26-3.30
  • 07:15
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 07:45
    "Пик, Вик, Пак" хүүхэлдэйн кино 1, 2
  • 08:15
    "Баабарын ярьсан Монголчуудын түүх" нэвтрүүлэг 4
  • 09:10
    "Монгол бахархал-Адуучин залуу"
  • 09:35
    "Тэгээс тэг" асуудал хөндсөн сурвалжилга
  • 10:10
    Цаг агаар
  • 10:15
    "Шархалсан зүрх" ОАК 50
  • 11:20
    Цаг агаар
  • 11:25
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 3.26-3.30
  • 11:50
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 12:25
    Цаг агаар
  • 12:30
    "Монгол бахархал-Эртний эд цуглуулагч"
  • 13:05
    Цаг агаар
  • 13:10
    "Хамтрагч" ОАК 16.16
  • 14:00
    Мэдээ
  • 14:40
    "Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
  • 15:45
    "1000 бээрийн аялал" баримтат кино
  • 16:40
    "Машагийн үлгэрүүд" хүүхэлдэйн кино 16-20
  • 17:10
    "Тоон блок" хүүхэлдэйн кино 3.26-3.30
  • 17:40
    Олон улсын мэдээ
  • 18:05
    "Хамтрагч" ОАК 16.17
  • 19:00
    Мэдээ
  • 20:10
    "Хохирогч" ОАК 5
  • 21:15
    "Бадрах Энержи- Байгалийн урааныг хэрхэн боловсруулдаг вэ?"
  • 21:30
    "Бадрах Энержи- ГДУО аргаар хэрхэн олборлодог вэ?"
  • 21:40
    "Мөнгөө яах вэ" нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "Очироо & Сүхээ өвлийн томилолт" МУСК
  • 00:15
    Олон улсын мэдээ
  • 00:30
    "Шархалсан зүрх" ОАК 50

Боловсрол ТВ

  • 07:00
    Зураглал
  • 07:10
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.7-р анги
  • 07:35
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 5.11-р анги
  • 07:50
    "Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 08:15
    "Маамуу" нэвтрүүлэг
  • 08:35
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 3.29,30-р анги
  • 09:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.24-р анги
  • 09:20
    "Монголчууд ХХ зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Хайр дахин цэцэглэнэ" ОАК 79,80-р анги
  • 11:20
    "Чингис хаан музей" нэвтрүүлэг
  • 11:40
    "Аугаа уран зураг" нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Нууц" ОАК 11-р анги
  • 13:00
    "Crush" шоу нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    Англи хэлний гүнзгий шатны алсын зайн сургалт (Авиа зүй:№10)
  • 14:25
    Англи хэлний гүнзгий шатны алсын зайн сургалт (Орчуулга:№10)
  • 14:45
    Англи хэлний гүнзгий шатны алсын зайн сургалт (Үгийн сан:№10)
  • 15:05
    Япон хэлний анхан шатны алсын зайн сургалт №20
  • 15:30
    Япон хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт №20
  • 15:50
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Гэнэтийн зочид" ОАК 13-р анги
  • 17:20
    "Маамуу" хүүхэлдэйн кино
  • 17:30
    "Шидтэнүүдийн клуб" хүүхэлдэйн кино 8.8-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    "Бяцхан оцон шувуу Пороро" хүүхэлдэйн кино 5.12-р анги
  • 18:25
    "Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино 3.30,31-р анги
  • 18:55
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 2.25-р анги
  • 19:20
    Мэргэжлийн шарлагын тунг хэрхэн хянадаг вэ?
  • 19:30
    "Хайр дахин цэцэглэнэ" ОАК 81,82-р анги
  • 21:00
    "Баян боол" УСК бүтсэн түүх
  • 22:00
    "Нууц" ОАК төгсгөлийн 12-р анги
  • 22:55
    "Гэнэтийн зочид" ОАК 14-р анги
  • 00:10
    Эфир завсарлага

Central TV

  • 08:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 09:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 2-34,35,36-р анги
  • 09:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 23,24-р анги
  • 10:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-2-р анги
  • 10:30
    "Тан эмч" ХОАК 33-р анги /давталт/
  • 12:00
    Өдрийн хөтөлбөр
  • 15:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 16:00
    "Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 2-34,35,36-р анги
  • 16:30
    "Пинокиогийн увдист тосгон" хүүхэлдэйн кино 23,24-р анги
  • 17:00
    "Тандербөрдс урагшаа" хүүхэлдэйн кино 1-2-р анги
  • 17:30
    ДВ-"Эрүүл хэв маяг" нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Ройтерс: Загвар
  • 19:00
    Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:00
    ДВ-"Эрүүл хэв маяг" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Тан эмч" ХОАК 34-р анги
  • 22:00
    "The Маяг" загварын нэвтрүүлэг
  • 23:30
    Ройтерс: Хотууд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Монгол ТВ

  • 06:00
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 10:00
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 31,32-р анги
  • 10:30
    "Цэргийн прокурор Ду Бэ Ман" СОАК 5-р анги
  • 11:45
    Миний Монголын соёл
  • 12:00
    Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
  • 12:30
    "Эмчийн эсрэг Интернэт" шоу нэвтрүүлэг дугаар-3
  • 13:45
    "Өнөө өглөө" хөтөлбөр
  • 15:15
    "Хөгжилтэй эгч дүүс" СОАК 29-р анги
  • 16:30
    "Спаркийн адал явдлууд" хүүхэлдэйн кино 33,34-р анги
  • 17:00
    "Тог тог тог" хүүхдийн цуврал 6-р бүлэг 26-р анги
  • 17:30
    Цаг агаарын мэдээлэл
  • 17:35
    "Girls" МОАК 4-р анги
  • 18:30
    "Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    "Цэргийн прокурор Ду Бэ Ман" СОАК 6-р анги
  • 20:45
    "Шинэчилгээ" нэвтрүүлэг дугаар-13
  • 22:00
    "Викингчүүд" АОАК 3-р бүлэг 5,6-р анги
  • 23:45
    Үдшийн мэдээ
  • 00:15
    "Шинэчилгээ" нэвтрүүлэг дугаар-13
  • 01:30
    "Галилео" баримтат кино 71-73-р анги
  • 02:00
    Эфир завсарлага

TV8

  • 06:00
    Шинэ өглөө эхлэл
  • 06:05
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 07:00
    "Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
  • 07:45
    "Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 08:15
    "Хаврын салхи" ОАК 7-р анги
  • 09:15
    Бизнес толь
  • 09:45
    "Хүнд өдөр" УСК
  • 11:45
    Бизнес толь
  • 12:15
    "Бүрэн Монгол" нэвтрүүлэг дугаар3
  • 12:55
    ШУУД: Моби Дээд Лиг: Дэрэн VS Ховд
  • 14:55
    "Анухай" фитнесс шоу S1E3
  • 15:55
    ШУУД: Моби Дээд Лиг: Улаанбаатар Сити VS Хаан хүнс -Эрчим
  • 17:55
    "Хаврын салхи" ОАК 8-р анги
  • 19:00
    Бизнес толь
  • 19:25
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:25
    "Уулзах цэг" нэвтрүүлэг
  • 21:55
    "Моби Дээд Лиг:Өнөөдөр" тойм нэвтрүүлэг
  • 22:25
    "Хууртагдсан нь" УСК
  • 00:10
    "Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 01:10
    "Хаврын салхи" ОАК 8-р анги
  • 02:10
    Эфир хаана

ETV HD

  • 06:00
    Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
  • 06:05
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 06:55
    "Миний эрдэнэ" ХОАК 23-р анги давталт
  • 07:40
    Зуузуугийн найзууд цуврал
  • 07:55
    "Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
  • 08:55
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:20
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 09:40
    "Залгамж" өв соёлын цаг
  • 09:55
    1950 - Зарын цаг
  • 10:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:10
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 10:40
    "Залгамж" өв соёлын цаг
  • 10:55
    1950 - Зарын цаг
  • 11:00
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 11:20
    "Залгамж" өв соёлын цаг
  • 11:30
    "Монгол сугалаа" шууд тохирол
  • 12:40
    "Залгамж" өв соёлын цаг
  • 12:55
    1950 - Зарын цаг
  • 13:00
    "Миний эрдэнэ" ХОАК 24-р анги
  • 13:55
    1950 - Зарын цаг
  • 14:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:20
    "Үнэрч" ОАК 1-р бүлэг 8-р анги давталт
  • 15:20
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 15:40
    "Шөнө буусан аадар" жүжгийн тухай
  • 16:05
    MWC 2023 Барселона
  • 16:35
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 17:00
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    "Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "ЗӨВЛӨЛДӨЖ ШИЙДЬЕ"
  • 18:30
    "Бизнес тайм" нэвтрүүлэг
  • 19:00
    "Үнэрч" ОАК 1-р бүлэг 9-р анги
  • 20:10
    "Хүнсний аюулгүй байдлын цаг"
  • 20:30
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    "Сэдэв шийдэл" ярилцлагын цаг
  • 22:00
    "Шар айраг: Хайрын түүх" баримтат кино
  • 23:45
    "Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
  • 00:35
    Эфир завсарласан

MovieBox

  • 02:00
    "Дурсаж явах нэр (The Name)" УСК
  • 03:50
    "Залуу насны дууль (Testament of Youth)" УСК
  • 06:00
    "Хөгжмийн завсарлага"
  • 06:25
    "Чи миний дуршил" МУСК
  • 07:55
    "Би дурламаар байна" МУСК
  • 09:20
    "Жуки тосгон" ОАК (III.9,10-р анги)
  • 10:15
    "Movie Guide" нэвтрүүлэг (S3-EP4)
  • 11:10
    "Царайлаг өдрүүд" МУСК
  • 12:50
    "Оргил цаг 3 (Rush Hour 3)" УСК
  • 14:25
    "12 хүчтэн (12 Strong)" УСК
  • 16:40
    "Онцгой даалгавар" МУСК
  • 18:25
    "Жуки тосгон" ОАК (III.11,12-р анги)
  • 19:35
    "Хүнд гарууд" ОАК (II.7,8-р анги)
  • 20:40
    "Танихгүй хүн (Unknown)" УСК
  • 22:50
    "Холын учрал (Long Shot)" УСК
  • 01:00
    "Жуки тосгон" ОАК (III.11,12-р анги)

Star TV

  • 07:55
    Стар телевиз үзүүлж байна
  • 08:00
    Нүгнай сахилга-2022 19-р хэсэг
  • 08:30
    Дагуурын хээр 2-р хэсэг - WWF Mongolia
  • 08:50
    Нүүдэлчдийн өв соёл
  • 09:00
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 36-40-р анги
  • 09:30
    Трио кино бүтсэн түүх
  • 10:10
    Миний мэдэх ирвэс хичээлийн хөтөлбөр - WWF Mongolia
  • 10:25
    Миний гэр бүлийн аз жаргал ХОАК 13-р анги
  • 11:20
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 11:30
    Төрийн зөв бодлого, үйлдвэрлэгчдийн шаргуу хөдөлмөр дор “Хүнсний хувьсгал” ноцлоо.
  • 11:50
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 12:05
    Сохор болзоо МОАК 63-р анги
  • 13:05
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 13:15
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 13-р анги
  • 13:45
    Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж МУСК
  • 15:45
    Бизнес амжилт нэвтрүүлэг
  • 16:15
    Нэрийн хуудас бизнес нэвтрүүлэг
  • 16:35
    Бид өсвөр үеийнхэн хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 17:15
    Хамтдаа суръя теле хичээл
  • 17:30
    Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 41-45-р анги
  • 18:00
    Миний гэр бүлийн аз жаргал ХОАК 14-р анги
  • 19:00
    Миний баатрын сургууль 5-р бүлгийн 14-р анги
  • 19:30
    Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
  • 20:00
    Сохор болзоо МОАК 64-р анги
  • 21:00
    Хэлбэр агуулга ярилцлага
  • 21:30
    ТОП СУГАЛАА ҮНДСЭН ТОХИРОЛ - Тэрбумтан шууд
  • 23:00
    Аз жаргал МУСК
  • 00:40
    Манай дэлгэцнээ

TV7

  • 08:50
    TV7 эхлэл
  • 09:00
    "Сайн уу Амьдрал минь" МУСК
  • 11:30
    "Y-podcast" үзүүлж байна
  • 13:00
    "Хийдэл шийдэл" үзүүлж байна
  • 14:20
    "Ичээнд нь" МУСК
  • 16:20
    "Good Soil" үзүүлж байна
  • 17:00
    "Анхны харц" МУСК
  • 18:20
    "Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
  • 20:00
    "7/24 төсөл" үзүүлж байна
  • 20:30
    "Хүнсний хувьсгал" нэвтрүүлэг
  • 21:00
    "Насан туршдаа" МУСК
  • 22:50
    TV7 төгсгөл

Mонголын Мэдээ

  • 07:00
    “Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
  • 09:00
    Хөгжлийн Банкны зээлийн асуудлаарх нээлттэй сонсгол /шууд/
  • 18:00
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
  • 18:30
    “Томилолтоос ирлээ” Увс, Ховд аймгаас бэлтгэв. /давталт/
  • 18:50
    Цаг агаар
  • 19:00
    Буриад аялгаар бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:10
    Тува хэлээр бэлтгэсэн мэдээ
  • 19:20
    Эдийн засгийн тойм
  • 19:40
    Өнөөдрийн зочин
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    Хөндөх сэдэв /давталт/
  • 21:20
    Цаг агаар
  • 21:30
    “Монголын мэдээ” тойм тайлбар /давталт/
  • 22:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
  • 23:00
    Эфир завсарлав.

MNC

  • 08:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Мөнх тэнгэрийн хүчин дор МУСК 3-р анги
  • 10:00
    10 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 10:30
    Дохион бичиг баримтат нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Бизнес цаг
  • 11:00
    Тэрбумтан шууд тохирол
  • 12:30
    Вангүй, Анна хоёр ОАК 5,6-р анги
  • 14:00
    14 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 14:30
    Судар бичгийн алтан сан-Сахиусан дара эх
  • 15:00
    15 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 15:30
    Тэрбумтан шууд тохирол
  • 17:00
    17 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 17:30
    Бизнес цаг
  • 17:40
    Монголын сайхан орноор
  • 18:00
    Аялгуу хөглөсөн омогшил тоглолт 1-р хэсэг
  • 19:00
    19 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 19:30
    Монголын баялаг-330 цуврал нэвтрүүлэг
  • 20:10
    Торгон хилийн манаанд баримтат кино
  • 21:00
    21 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Вангүй, Анна хоёр ОАК 7,8-р анги
  • 23:10
    Эфир завсарлага

Bloomberg TV MGL

  • 07:00
    Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
  • 07:10
    Боломжгүйг өөрчлөх төсөл нэвтрүүлэг
  • 07:30
    Ногоон хөгжил нэвтрүүлэг
  • 08:00
    Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
  • 09:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 10:00
    PDAC 2023 тусгай хөтөлбөр
  • 10:30
    Goldman Sachs: 150 жилийн замнал нэвтрүүлэг
  • 10:50
    Тусгай урилгаар нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 12:00
    Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
  • 12:15
    Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
  • 14:00
    Технологийн гайхамшиг нэвтрүүлэг
  • 14:55
    Товч түүх нэвтрүүлэг
  • 15:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 16:00
    Хүн төрөлхтний түүх нэвтрүүлэг
  • 16:45
    Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд нэвтрүүлэг
  • 17:00
    Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
  • 18:00
    Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
  • 18:30
    Ногоон ирээдүй нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 20:00
    PDAC 2023 тусгай хөтөлбөр
  • 20:30
    Ярилцах цаг нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 22:00
    Game changers нэвтрүүлэг
  • 22:10
    Сая долларын суутан нэвтрүүлэг
  • 23:00
    Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Сүлд ТВ

  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:30
    Ром ОАК 3-р анги
  • 09:30
    Нийтийн дууны цаг
  • 09:45
    Сүлд үү, тоо юу? нэвтрүүлэг Ром
  • 10:30
    Бизнес хөтөч
  • 10:45
    Томокогийн өдрийн тэмдэглэл
  • 11:00
    Морин өртөө нэвтрүүлэг 9-р хэсэг
  • 11:40
    Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
  • 12:00
    Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
  • 13:00
    Бизнес хөтөч
  • 13:15
    Цаг агаарын мэдээ
  • 13:20
    Эх орны үр сад ХОАК 3-р анги
  • 14:10
    Хурдан морины түүх нэвтрүүлэг / Даян түмэн хүрэн/
  • 14:30
    Цэцээ гүний хурд
  • 15:30
    Молор эрдэнийн нууцаас нууцад шууд нэвтрүүлэг
  • 17:30
    Дэлхийн дээд амжилтууд
  • 17:45
    Бизнес хөтөч
  • 18:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 18:30
    Нээлттэй цаг
  • 19:00
    MWC 2023 Барселона нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Эх орны үр сад ХОАК 4-р анги
  • 20:20
    Сонирхогчдын клуб /Иога/
  • 20:50
    Нийтийн дууны цаг
  • 21:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:30
    Дэлхийн алдартнууд цуврал нэвтрүүлэг /Шарук Кан/
  • 22:00
    Ром ОАК 4-р анги
  • 23:00
    Дуундаа жаргалтай дэлхий нэвтрүүлэг /СТА Б.Баяндалай/
  • 23:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 00:00
    Эфир завсарласан

AsianBox

  • 07:00
    Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
  • 07:05
    "Молко" МОАК 3-р анги
  • 07:45
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг №3
  • 08:20
    "Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 21
  • 09:00
    "Солонгон бүрхүүл" ОАК 9-р анги
  • 10:10
    "Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 19
  • 11:10
    "Чи миний бахархал" ОАК 15-р анги
  • 12:05
    "Хоёр дахь гэрлэлт" ОАК 75, 76-р анги
  • 13:15
    "Ярианы хятад хэлний алсын зайн сургалт" № 39, 40
  • 13:30
    "Хуулийн кафе" ОАК 9-р анги
  • 14:45
    "Хайр биднийг дулаацуулдаг" ОАК 4-р анги
  • 15:45
    "Молко" МОАК 4-р анги
  • 16:40
    "Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг №4
  • 17:15
    "Солонгон бүрхүүл" ОАК 10-р анги
  • 18:30
    "Чи миний бахархал" ОАК 16-р анги
  • 19:30
    "Хоёр дахь гэрлэлт" ОАК 77, 78-р анги
  • 21:00
    "Хуулийн кафе" ОАК 10-р анги
  • 22:30
    "Чи миний бахархал" ОАК 16-р анги
  • 23:25
    "Молко" МОАК 4-р анги
  • 00:10
    "Хоёр дахь гэрлэлт" ОАК 77, 78-р анги
  • 01:10
    "Хуулийн кафе" ОАК 10-р анги

MNB Sport

  • 07:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 07:15
    Адуучин: Дорноговь аймгийн Сайншанд сумаас бэлтгэв
  • 07:55
    Монголын спортын түүх
  • 08:55
    Бахархал
  • 09:25
    Ширээний теннисний тэмцээн /Оюутны спортын 5 дугаар наадам/
  • 13:50
    Спорт хобби
  • 14:20
    Боксын 2022 оны насанд хүрэгчдийн УАШТ-ий тойм 1-р хэсэг
  • 17:10
    Бахархал
  • 17:40
    Эрийн хийморь
  • 18:15
    “Баха-250” олон төрөлт уралдаан /Спорт таны амралтанд/
  • 19:25
    “Нийтийн хөлбөмбөг-Орон нутагт” Орхон аймгаас бэлтгэв
  • 19:40
    Зочны ярилцлага
  • 20:00
    МУГД С. Ган-Эрдэнийн нэрэмжит олимпын таеквондогийн бага насны УАШТ-2022 1-р хэсэг /Спорт таны амралтанд/
  • 21:00
    MNB SPORT мэдээ
  • 21:15
    Монголын спортын түүх
  • 22:15
    Манлайн баясгалан: Бөхийн нэрт засуулч Ч. Мягмарын дурсамж хөрөг
  • 23:00
    Сайхан амраарай

Парламент телевиз

  • 08:00
    "20 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Ярих өнцөг
  • 10:00
    "УИХ-ын хаврын чуулган/шууд/"
  • 13:00
    "Тэрбумтан" сугалааны тохирол
  • 14:30
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 15:00
    "УИХ-ын хаврын чуулган/шууд/"
  • 18:00
    Ярих өнцөг
  • 19:00
    "Сэдэв 365" нэвтрүүлэг
  • 19:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 19:50
    "Капитал" нэвтрүүлэг
  • 20:00
    "20 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Сэдэв 365 нэвтрүүлэг
  • 21:00
    Ярих өнцөг
  • 22:00
    "Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
  • 22:40
    "20 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
  • 23:20
    Баримтат нэвтрүүлэг
  • 23:55
    Энэ өдөр Монголын түүхэнд
  • 00:00
    Эфир завсарласан

Суваг 1

  • 07:00
    Найрсаг өглөө
  • 08:00
    20 ЦАГ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Таны мэдлэгт
  • 08:55
    Түмэнд түгээе
  • 09:00
    Тээвэр үйлчилгээний тусгай батальон
  • 09:55
    Түмэнд түгээе
  • 10:00
    Үнэгний ав ОАК 10-р анги
  • 10:55
    Түмэнд түгээе
  • 11:00
    ТВ-Клиник
  • 11:30
    Түмэнд түгээе
  • 11:35
    Татарын Дээрхий цуврал-3
  • 11:55
    Түмэнд түгээе
  • 12:00
    Ая дууны захиалгат мэндчилгээ шууд
  • 13:55
    Түмэнд түгээе
  • 14:00
    Нас бол Тоо
  • 14:30
    Эрүүл мэнд: Нано наалт
  • 14:55
    Түмэнд түгээе
  • 15:00
    Такси-2 МУСК
  • 16:25
    Түмэнд түгээе
  • 16:30
    Хошин өнцөг
  • 17:00
    Луужин хүүхэд танин мэдэхүй
  • 17:55
    Түмэнд түгээе
  • 18:00
    Үнэгний ав ОАК 11-р анги
  • 18:55
    Түмэнд түгээе
  • 19:00
    Цэцэрлэгийн багшдаа баярлалаа
  • 19:55
    Түмэнд түгээе
  • 20:00
    20 ЦАГ мэдээллийн хөтөлбөр
  • 20:40
    Татарын Дээрхий цуврал-4
  • 20:55
    Түмэнд түгээе
  • 21:00
    Угийн бичиг удмын сан
  • 21:30
    Түмэнд түгээе
  • 21:35
    MWC 2023 Барселона
  • 22:05
    Алтан өргөө МУСК
  • 23:30
    Үнэгний ав ОАК 11-р анги
  • 00:15
    Монгол аялгуу
  • 05:00
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

III/2210:00

NTV

"Уран гулгалт ДАШТ 2023" Спортын хос. Богино үзүүлбэр шууд

III/2214:00

NTV

"Уран гулгалтын ДАШТ-ий Нээлтийн үйл ажиллагаа"

III/2210:10

МҮОНТ

Бүргэдийн баяр-2023